چرا از پیراهن های جدید پرسپولیس رونمایی نشد؟

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای دلیل رونمایی نشدن از پیراهن این تیم در فینال لیگ قهرمانان‌آسیا را اعلام کرد.

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای دلیل رونمایی نشدن از پیراهن جدید این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

مدیریت باشگاه تلاش زیادی داشت تا با همکاری شرکت آلشپورت و در قالب یک فراخوان، طرح مورد علاقه هواداران پرسپولیس برای پیراهن جدید در ادامه فصل و فینال لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب و مورد بهره‌برداری قرار دهد. 

در این زمینه، طرح‌های فراوان، زیبا و متنوعی به باشگاه ارسال شد که جا دارد از همه طرفداران عزیز تیم تقدیر و تشکر کنیم. 

طبق فراخوان اعلام شده، قرار بر این بود که یکی از طرح‌های دریافتی، به عنوان پیراهن اصلی مورد استفاده قرار بگیرد اما وقتی با نظر هواداران، بازیکنان و اعضای کادرفنی در مورد استفاده از پیراهن فعلی که برای پرسپولیس خوش‌یمن بوده، مواجه شدیم، تصمیم گرفتیم تا پایان نیم‌فصل مسابقات و در بازی نهایی لیگ قهرمانان، از پیراهن فعلی استفاده کنیم. 

با این حال، اقدامات باشگاه در مورد پیراهن جدید تیم به اتمام نرسیده و بخش‌های مرتبط در تلاش هستند تا به زودی با انتخاب یکی از طرح‌های ارسالی از سوی طرفداران عزیز، کیت جدید باشگاه را انتخاب کنیم. 

در این زمینه، شرکت آلشپورت همکاری صمیمانه‌ای با مدیریت باشگاه داشته و البسه کلیه تیم‌های پرسپولیس اعم از تیم اصلی و تیم‌های پایه را به صورت اسپانسری و رایگان در اختیار باشگاه قرار می‌دهد.

251 251

کد خبر 1463340

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =