۰ نفر
۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
سیل در بوشهر جان دو نفر را گرفت

تسنیم نوشت: در جریان سیل روز گذشته دشتستان استان بوشهر ۲نفر جان باخته‌اند؛ بارندگی‌های شدید به تأسیسات آب، برق، راه‌سازی، منازل مسکونی و کسب‌وکار مردم استان خساراتی وارد کرد.

بارش‌ باران روز گذشته در استان بوشهر سبب جاری شدن سیل در  شهرستان‌های دشتستان، گناوه، دیلم و بوشهر شد که میزان بارش باران در برخی نقاط تا ۱۶۰ میلیمتر گزارش شده است.

بارش‌های روز گذشته اگرچه سبب سیلابی شدن رودخانه‌ها و آبگیری سدها و بندهای ذخیره‌ای شد ولی آسیب‌هایی به بخش‌های کشاورزی، تاسیساتی و واحدهای مسکونی و کسب‌وکار وارد کرد.

جهانگیر دهقان با اشاره به بارش‌های روز گذشته در استان بوشهر اظهار داشت: بیشترین بارش باران در شهرهای دشتستان به‌گونه‌ای که در شبانکاره ۱۶۵ و در وحدتیه ۱۵۵ میلیمتر بارش باران ثبت شده است.

وی، با بیان اینکه در برازجان بیش از ۱۱۴.۷ میلیمتر بارش باران ثبت شده است گفت: در خارگ ۱۱۰، گناوه ۹۰.۲، جم بیش از ۶۰ دیلم ۵۱ ، اهرم ۴۵ میلیمتر باران بارید و مابقی شهرها زیر ۳۰ میلیمتر بارش باران ثبت شده است.

 مدیرکل بحران استان بوشهر از جان باختن ۲ خانم در دشتستان خبر داد و خاطر نشان کرد: یک خانم در منطقه سوک دشتستان به سبب ریزش کوه و اصابت سنگ به سرش و یک خانم دیگر هم کنار رودخانه‌ فصلی برازجان در سیلاب گرفتار شد و جان باخت.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1463568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =