اولین موضع‌گیری رسمی علی اسدزاده: نماوا، سرمایه‌گذار «قورباغه» است و من تهیه‌کننده آن هستم

علی اسدزاده، تهیه‌کننده «قورباغه»، با ارائه توضیحاتی درباره منابع مالی این سریال، گفت: «پلتفرم نماوا، سرمایه‌گذار سریال «قورباغه» است و من تهیه‌کننده آن هستم»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیرو خبرهای رسمی و غیررسمی که در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌ها درباره پرونده‌ مالی سریال «قورباغه» منتشر شده است، علی اسدزاده، تهیه‌کننده این سریال، برای اولین‌بار اعلام موضع کرد.

او در این‌باره گفت: «ما در ۲سال گذشته، در سکوت و بدون واکنش به حواشی منتشر شده، تلاش کردیم روی حفظ کیفیت تمرکز داشته باشیم اما این‌بار با نزدیک شدن به زمان پخش و تکرار ایجاد شائبه در افکار عمومی، به منظور احترام برای تمام مردم عزیز، لازم دانستم یک‌بار برای همیشه درباره پروژه «قورباغه»، اعلام موضع کنم.»

اسدزاده توضیح داد: «پلتفرم نماوا، سرمایه‌گذار سریال «قورباغه» است و من تهیه‌کننده آن هستم. با اعلام گذشت حدود ۲ سال از عدم فعالیت دفتر پخش تصویرگستر پاسارگاد، تاکید می‌کنم که این سریال، ارتباط مالی و معنوی با هیچ شخص حقیقی و حقوقی و همچنین تصویرگستر پاسادگاد ندارد.»

‏‎تهیه‌کننده سریال «قورباغه» در پایان تاکید کرد: «لیست تمام اسناد و مدارک مالی سریال «قورباغه» موجود و در صورت درخواست مراجع رسمی آماده ارائه است. همچنین، تمامی مجوزهای قانونی پخشِ سریال قورباغه از مدت‌ها پیش دریافت شده است.»

۲۵۸۲۵۸
کد خبر 1463804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =