ترامپ هم می‌خواهد جلوی چشم بینندگان تلویزیونی واکسن بزند

ایسنا نوشت: یکی از مقام‌های کاخ سفید اعلام کرد، ترامپ تمایل دارد تا واکسن کووید-۱۹ را مقابل چشم بینندگان تلویزیون دریافت کند اما ممکن است بهترین کاندیدا برای این عمل نباشد.

 به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در اکتبر سال جاری میلادی به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شد و پیش از آنکه به کاخ سفید برگردد، مدتی را در بیمارستان بستری شد. وی حالا احتمالا آنتی بادی این ویروس را در بدن دارد و به این دلیل، کاندیدای مناسبی برای دریافت این واکسن نیست.

 یکی از مقام‌های کاخ سفید گفت:‌ ترامپ تمایلش را برای دریافت این واکسن اعلام کرده است. این یک پرسش بدون پاسخ است که آیا ترامپ یکی از آن افرادی است که می‌خواهد واکسن را در یک برنامه تلویزیونی دریافت کند.

یکی از مقام‌های کاخ سفید گفته که تعدادی از اینفلوئنسرهای واکسن داوطلب شده‌اند تا حین تزریق واکسن، از آنها فیلم گرفته شود.

جورج بوش پسر، بیل کلینتون و باراک اوباما، روسای جمهوری پیشین آمریکا همگی گفته‌اند که در ملا عام و جلوی چشم بینندگان تلویزیونی این واکسن را دریافت می‌کنند.

جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا نیز گفته که در یک برنامه تلویزیونی این واکسن را تزریق می‌کند.

این اظهارات از سوی مقام‌های آمریکایی درحالی مطرح شده که یک جنبش ضد واکسن در ایالات متحده شکل گرفته و کارشناسان پزشکی امیدوارند که با نخستین سری از واکسن به مقابله با این جنبش بپردازند.

310 310

کد خبر 1464008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =