پیام تسلیت علی لاریجانی در پی درگذشت آیت الله یزدی

مشاور مقام معظم رهبری با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،  متن پیام علی لاریجانی به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

رحلت عالم مجاهد و پارسا آیت الله حاج شیخ محمّد یزدی رضوان الله علیه موجب تاثر و تالم گردید. این عالم بزرگوار از مبارزان راه دشوار انقلاب و از چهره‌های اثرگذار و وفاداران صدیق امام راحل و مقام معظم رهبری بود و در  عرصه‌های مهمی همچون  مجلس شورای اسلامی،  قوه قضاییه، مجلس خبرگان رهبری،  شورای نگهبان و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با خلوص تمام نقش‌آفرینی کرد.

اینجانب این ضایعه را به پیشگاه حضرت ولی عصر( عج)،  رهبر معظم انقلاب اسلامی ، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و به ویژه خاندان گرامی  ایشان، و به آحاد ملت علی الخصوص مردم شریف استان قم ،  روحانیت عظیم الشأن و همه‌ ارادتمندان و شاگردان  آن مرحوم تسلیت می گویم و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت می نمایم.
 

واکنش توئیتری کدخدایی

همچنین سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی با اشاره به درگذشت آیت الله یزدی نوشت: شجاعت و صراحت او در دفاع از حق و احکام اسلامی زبان زد همگان بود.

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی در پی درگذشت آیت الله یزدی نوشت: عالم پارسا و دردآشنای اسلام و انقلاب حضرت آیت الله یزدی به ملکوت اعلی پیوست. شجاعت و صراحت او در دفاع از حق و احکام اسلامی زبان زد همگان بود.

27215

کد خبر 1464389

برچسب‌ها