ابتکار: شواهدی از انتقال اسناد محرمانه در معاونت زنان وخانواده وجود ندارد

ایرنا نوشت: معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در توئیتی نوشت: جریان رسانه‌ای خاصی با عدم‌ پایبندی به قانون، اخباری از انتقال اسناد محرمانه مطرح کرده که شواهدی از آن در این معاونت وجود ندارد.

معصومه ابتکار روز چهارشنبه در پیامی که در صفحه توئیتر خود منتشر کرد، با تاکید بر اینکه شهیندخت مولاوردی (معاون پیشین امور زنان و خانواده رئیس جمهوری) بانوی توانمندی است که برای احقاق حقوق و جایگاه #زنان تلاش های ارزنده کرده است، افزود: روند دادگاه که مستقل است و انشالله ختم بخیر می شود.

وی در بخشی دیگر از پیام خود، جریان رسانه ای خاص که مدعی شده بود مولاوردی اسناد محرمانه ای به خارج از کشور منتقل کرده است را خطاب قرار داد و نوشت: جریان رسانه ای خاصی با عدم‌ پایبندی به قانون، اخباری از انتقال اسناد محرمانه مطرح کرده که شواهدی از آن در این معاونت وجود ندارد.

 جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات «شهیندخت مولاوردی» مهر ماه امسال در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور وکیل مدافع متهم، نماینده حقوقی معاونت حقوقی ریاست جمهوری و نماینده دادستان برگزار شد، دو اتهامِ «در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه‌بندی شده با پوشش مسوولان نظام با هدف برهم زدن امنیت کشور از طریق انعقاد قرارداد با صندوق جمعیت سازمان ملل متحد» و «فعالیت تبلیغی علیه نظام» به مولاوردی تفهیم شد.

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1464454

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =