۰ نفر
۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
آمار کرونایی‌های ذوب‌آهن کم شد

تسنیم نوشت: تکلیف برگزاری دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب‌آهن در حالی هنوز مشخص نیست که تست‌های مثبت کرونای اعضای تیم اصفهانی به شدت کاهش داشته است.

طبق برنامه لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن باید در هفته ششم این مسابقات روز شنبه در تهران به مصاف هم بروند تا شاگردان یحیی گل‌محمدی آخرین دیدار داخلی‌شان را پیش از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار کنند. 

این درحالی است که با توجه به مثبت شدن تست کرونای ۱۹ عضو تیم ذوب‌آهن و عدم حضور این بازیکنان در بازی مقابل شهر خودرو، برگزاری دیدار با پرسپولیس منوط به انجام تست مجدد از ذوبی‌ها شده بود. 

روز گذشته (چهارشنبه) نخستین تست کرونا بعد از دیدار ذوب‌آهن-شهر خودرو توسط مأموران ایفمارک از شاگردان رحمان رضایی در اصفهان گرفته شده که گویا از ۱۹ تستی که قبلاً مثبت اعلام شده بود در تست جدید ١۵ نفر منفی شده‌اند. 

بر همین اساس قرار است امروز (پنجشنبه) مرحله دوم این تست‌ها از اعضای تیم فوتبال ذوب‌آهن گرفته شود تا با روشن شدن نتیجه، تکلیف نهایی برگزاری مسابقه پرسپولیس و ذوب‌آهن مشخص شود. البته به نظر می‌رسد اگر نتیجه تست دوم نیز به همین شکل باشد و بازهم شاهد کاهش نمونه‌های مثبت در ذوب‌آهن باشیم مشکلی برای برگزاری دیدار با پرسپولیس وجود نداشته باشد. 

باشگاه ذوب‌آهن پیش از دیدار با شهر خودرو در هفته پنجم لیگ برتر از مثبت شدن تست کرونای ١٨ بازیکنش خبر داد، اما به دلیل رد شدن لیست ٣۶ نفره برای این باشگاه در لیگ برتر نتوانست جواز لغو این بازی را بگیرد. 

256 251

کد خبر 1464683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =