کشف پرونده تازه اخلال اقتصادی ۱۳۲ میلیاردی در یک بانک

تسنیم نوشت: جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری اخلالگر نظام ارزی توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی با تخلفی به ارزش ۱۳۲ میلیارد تومان خبر داد.

سردار حمید هداوند با اعلام خبر بازداشت یک اخلالگر نظام ارزی در تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: نماینده حقوقی یکی از بانکهای تهران با مراجعه به پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ و ارائه دستور قضائی، خواستار دستگیری متهم یک پرونده شد.

جانشین فرمانده انتظامی تهران افزود: خلاصه پرونده حاکی از آن بود مدیرعامل شرکتی  تجاری بین سالهای ۹۴ تا ۹۶ حواله‌های ارزی به منظور وارد کردن چوب از سایر کشورها را از بانک دریافت کرده اما با گذشت چند سال از زمان ایفای تعهد تاکنون به تعهدات بانکی خود عمل نکرده و موجب اخلال در نظام ارزی به ارزش ۱۳۲ میلیارد تومان شده است.

وی عنوان کرد: بررسی موضوع و دستور دستگیری متهم در اختیار تیمی از مأموران  پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت و کارآگاهان  موفق شدند در رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه وی را شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی این متهم را دستگیر کرده و در اختیار مرجع قضائی قرار دهند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با دستگیری متهم  و صدور قرار وثیقه توسط مرجع قضائی، دستگیری سایر همدستان وی و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1464727

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =