اظهارات فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره توانمندی های فن آورانه این نیروی نظامی

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقدامات جهادی در سازمان‌های تحقیقاتی و خودکفایی نیروهای چهارگانه ارتش، گلوگاه‌های عملیاتی را باز کرده و موانع موجود را رفع خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، دریادار حسین خانزادی در بازدید از صنایع دانش پایه و دستاوردهای دفاعی سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به میزان توانمندی‌های فن آورانه‌ای که در ارتش جمهوری اسلامی ایران تجمیع شده است افزود: اگر این توانمندی‌ها به عنوان یک فن آوری دانش پایه، با هم ترکیب شود می‌تواند نیازهای عمومی نیروهای مسلح را در بخش‌های مختلف رفع کند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر این که آگاهی از توانایی‌های دیگر همرزمان در نیروهای مسلح می‌تواند ما را به سطح بالاتری از توانمندی دفاعی و امنیتی برساند، تصریح کرد: همکاری نزدیک بین سازمان‌های تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروهای چهارگانه ارتش، باعث ارتقاء مرز تکنولوژی در سطح نیروهای مسلح کشور خواهد شد.

دریادار خانزادی تاکید کرد: انباشت پیشرفت‌های فن آورانه نزاجا بر پایه فعالیت‌های جهادی، آینده‌ای درخشان را برای نیروی زمینی ارتش رقم خواهد زد.

وی گفت: تعدادی از تجهیزات ساخته شده در سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی زمینی ارتش، با اندکی تغییرات راهبردی می‌تواند بخشی از نیازهای عملیاتی نیروی دریایی را برطرف کند.

27215

کد خبر 1464789

برچسب‌ها