خاطره جالب نوید محمدزاده از شبی که در چهارراه ولیعصر خفت شد

نوید محمدزاده که نخستین مهمان برنامه «همرفیق» با اجرای شهاب حسینی بود، در بین خاطره‌‍‌هایی که بازگو کرد، از شبی گفت که در چهارراه ولیعصر تهران، خفت شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نخستین قسمت از برنامه «همرفیق» با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی، اجرای زنده موسیقی توسط گروه بمرانی، شامگاه پنجشنبه ۲۰ آذر از پلتفرم‌های اینترنتی اشتراک فیلم پخش شد.

مهمان این برنامه، نوید محمدزاده بود که وحید جلیلوند را به عنوان دوست خود، به همراه داشت. در مدتی که تنها شهاب حسینی و نوید محمدزاده روی صحنه بودند، تماشاگران برنامه، شاهد و شنونده بیان خاطره‌ها و شوخی‌های متعدد بازیگر فیلم «ابد و یک روز» شدند. هرچند در ادامه با آمدن وحید جلیلوند، برنامه، فضایی سنگین‌تر پیدا کرد.

یکی از خاطره‌هایی که نوید محمدزاده در «همرفیق» گفت، ماجرای شبی بود که ساعت یک بامداد هوس می‌کند به تنهایی دست به پیاده‌روی بزند و در چهارراه ولیعصر تهران خفت می‌شود. او در ادامه توضیح داد: «تقصیر خودم بود که آن‌وقتِ شب، تنهایی به‌خیال خودم رفتم پیاده‌روی. نفر اول که خفتم کرده بود، من را نمی‌شناخت. ولی نفر دوم که جلو آمد، گفت «چطوری سلطان»، به نظرم او فیلم «ابد و یک روز» را دیده بود. برای همین ختم به‌خیر شد و در نهایت خفت نشدم.»

۵۷۵۷

کد خبر 1464879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =