بررسی جشنواره سینماحقیقت در «نردبان»

جدیدترین قسمت از برنامه «نردبان» به مناسبت برگزاری جشنواره سینماحقیقت به گفت‌وگو با اعضای هیئت انتخاب اختصاص دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیست و دومین قسمت از فصل جدید برنامه تلویزیونی «نردبان» جمعه ۲۱ آذر روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

در این قسمت از نردبان که ویژه برنامه‌ای برای چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت است، اعضای هیئت انتخاب بخش کوتاه این جشنواره مهمان برنامه هستند. امیر اصانلو، فخرالدین سیدی و الهام اسدی، از اعضای هیئت انتخاب چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت درباره ملاک‌های انتخاب خود و مستندهایی که به جشنواره راه پیدا نکردند، سخن می‌گویند.

همچنین تعدادی از مستندسازانی که آثارشان به جشنواره راه پیدا کرده است با حضور در نردبان و گفت‌وگو با مجری برنامه، حامد شکیبانیا از سوژه فیلمسازی خود می‌گویند. مهدی شامحمدی، کارگردان مستند «هجده هزارپا»، علیرضا دهقان، کارگردان مستند «ایساتیس» و سینا حسین‌پور، کارگردان مستند «داغ قره باغ» درباره آثار خود که در این جشنواره حضور دارد، صحبت کردند.

«نردبان» مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که تلاش می‌کند به فیلم و عکس مستند با نگاهی تخصصی توجه کند. این برنامه با اجرای محمد شکیبانیا، کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر احمدپور و فاطمه بوربور با آیتم‌هایی متنوع جمعه‌ها ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1464950

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =