مجری سرشناس تلویزیون: پیشنهادهای زیادی برای بازی در سینما دارم

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: داریوش فرضیایی از ویژگی فصل سوم برنامه «بچه محل» و فعالیت‌های اخیرش گفت.

داریوش فرضیایی مجری برنامه‌های کودک که این روزها با مجموعه «بچه محل» فعالیت می‌کند، درباره این برنامه گفت: فصل سوم را با حضور افراد جدیدی شروع کردیم. کاراکترهای جدید مانند منوچهر که دایی عموپورنگ است و حامد آهنگی نقش آن را بازی می‌کند، به جمع «بچه محل» اضافه شده‌اند. برای استقبال از حضور این هنرمند تصمیم گرفتیم که وی به عنوان شخصیت ثابت در پروژه باشد. 

وی ادامه داد: فصل سوم را به این دلیل دوست دارم که تکراری نیست. شاید لوکیشن ما ثابت باشد، اما شخصیت‌های که در «بچه محل» حضور دارند، تازگی و طراوت خاصی به سریال می‌دهند و از یک نواختی آن جلوگیری می‌کنند.

فرضیایی در ادامه گفت: داستان «بچه محل» فقط مخصوص کودک نیست، خانواده‌ها هم می‌توانند آن را تماشا کنند. وقتی استقبال مخاطبان را می‌بینم خیلی خوشحال می‌شوم. بعضی از مخاطبان که من را می‌بینند، می‌گویند در این دوران کرونا ما را از این فضا دور می‌کنید و باعث شادی ما می‌شوید.

این مجری برنامه‌های کودک در ادامه عنوان کرد: سعی کردیم با شیوع کرونا فضا را نسبت به قبل شادتر کنیم. البته با توجه به اینکه واقعا کار کردن در شرایط کرونا خطرناک است، اما برای شادی بچه‌ها این کار را می‎کنیم. سبک ترانه‌های این فصل نسبت به قبل تغییر کرده است؛ به این ترتیب که از فضای کودکانه صرف در آمده و ترکیب بزرگسال و کودک است.

فرضیایی درباره کار کودک توضیح داد: حوزه کودک خیلی مظلوم است و همیشه گفتم که برای آن‌ها فرش قرمز پهن نمی‌کنند. شاید برای کودک در بحث بودجه و حمایت‌های دیگر ضعیف برخورد شود، اما این گروه سنی برای من و همکارانم مهم است. دغدغه ما کودک است و درطول این سال‌ها ثابت کردیم، کار با کودک بلد هستیم. با توکل به خدا و همکارانم که هر کدام هنرمند هستند، در این مسیر ادامه می‌دهیم.

وی بیان کرد: پیشنهادی بسیاری برای سینما داشتم و هنوز هم دارم. اما ترجیح می‌دهم با گروه خودم باشم.

فرضیایی در پایان اضافه کرد: هیج کاری بدون نقض نیست. امیدوارم جنبه‌های مثبت مجموعه به خوبی دیده شود. همکارانم در همه بخش‌ها با کمبودها کار می‌کنند و هیچ وقت تسلیم نشده‌ایم. مردم بدانند که فقط آن‌ها نیستند که سختی می‌کشند و ما هم سختی فراوانی تحمل می‌کنیم، اما شاید به رو نمی‌آوریم.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1465173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =