گام های بلند مهر ایران برای توسعه فرهنگ قرض الحسنه در کردستان

مدیر شعب بانک مهر ایران در کردستان گفت: کاهش بروکراسی اداری و گسترش خدمات الکترونیک در مهر ایران منجر به صرفه جویی ۸۵ درصدی در مصرف کاغذ شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، اسعدی در نشست خبری به مناسبت سالگرد تاسیس بانک مهر ایران که با حضور اصحاب رسانه کردستان برگزار شد، با اشاره به سیاست های این بانک در گسترش فرهنگ قرض الحسنه اظهار داشت: بانک مهر ایران با حمایت های مردمی و در جهت حل مشکلات و کارآفرینی های خرد تسهیلات قابل توجهی پرداخت کرده‌اند.
وی نرخ مطالبات مانده بانک را کمتر از یک درصد عنوان کرد و گفت: از فرهنگ قرض الحسنه به واسطه بافت مذهبی مردم استان کردستان استقبال خوبی می شود.
اسعدی از مسئولیت های اجتماعی بانک مهر ایران به احداث ۱۰۰ واحد مسکن برای سیل زدگان و بیمه ۵۰۰ واحد مسکن روستایی خبر داد و افزود: با همکاری بنیاد برکت، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و نهادهای حمایتی تلاش می کنیم زمینه خدمت رسانی گسترده به مردم را فراهم کنیم.
مدیر شعب بانک مهر ایران در کردستان از طرح کالا کارت مهر ایران به عنوان طرحی برای رونق و چرخش بازار و کمک هزینه ای به مردم یاد کرد و گفت: مردم کردستان می توانند با مراجعه به شعب بانک مهر ایران بدون سپرده گذاری تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات با نرخ کارمزد ۴ درصد بهره مند شوند.

46

کد خبر 1466269

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =