نگرانی دبیر کل فدراسیون جهانی وزنه برداری از عدم کسب سهمیه وزنه برداران ایران

سایت کمیته ملی المپیک نوشت: درحاشیه سفر رئیس کمیته ملی المپیک به مجمع عمومی شورای المپیک آسیا- عمان؛دبیر کل فدراسیون جهانی وزنه برداری در دیدار با دکتر صالحی امیری گفت: بابت عدم کسب سهمیه وزنه برداران ایران نگرانیم.

محمد جلود در دیدار با مسئولین کمیته ملی المپیک کشورمان ضمن تشریح برنامه های فدراسیون جهانی وزنه برداری از عدم کسب سهمیه توسط چهره های نام دار وزنه برداری ایران ابراز نگرانی کرد و گفت: به هیچ عنوان نمی توان بازیهای المپیک را خالی از قهرمانان خوش نام و موفقی همچون رستمی و مرادی تصور کرد و به همین خاطر امیدوارم وزنه برداری ایران با یک برنامه ریزی مناسب بتواند به سهمیه المپیک ۲۰۲۰ دست بایند.
وی در ادامه نشستی که دکتر سجادی سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۲۰، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی و فرید فتاحیان مدیر روابط بین الملل نیز حضور داشتند گفت: جایگاه وزنه برداری ایران از گذشته های دور، رفیع و قابل احترام بوده و انتظار می رود این روند ادامه داشته باشد.
جلود ضمن اعلام دغدغه دست اندرکاران فدراسیون جهانی وزنه برداری برای حضور ورزشکاران موفق و پاک از جمله وزنه برداران ایران یادآور شد: از هیچ کمکی به فدراسیون ایران دریغ نمی کنیم و سخت چشم انتظار ثبت نام وزنه برداران ایران در استارت لیست بازیهای المپیک ۲۰۲۰ هستیم.
دکتر صالحی امیری نیز ضمن تقدیر از حمایت‌های جلود و فدراسیون جهانی از فدراسیون ایران اظهار داشت: از حسن نظر و ابراز نگرانی شما که قطعا به دلیل علاقمندی شخصیتان به وزنه برداری ایران است تقدیر و تشکر می کنم.
قطعا برنامه ریزی و پشتیبانی لازم از سوی کمیته برای پیگیری برنامه های فدراسیون جهت آماده سازی و اعزام ورزشکارانش به رقابت‌های کسب سهمیه همانندقبل صورت خواهد پذیرفت و ما نیز امیدواریم که وزنه برداری همانند المپیک های پیشین برای کاروان ایران افتخار بیافریند.

256 251

کد خبر 1466305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =