برانکو: احتمال دارد به پرسپولیس برگردم!

سرمربی کروات و سابق قرمزها می‌گوید  زیباست سیدجلال جام قهرمانی آسیا را بالای سر ببرد.

زاوش محمدی: چند سال و چند جواب از برانکو ایوانکوویچ. سرمربی کروات می گوید یحیی گل محمدی در حال حاضر بهترین مربی فوتبال ایران است. حرف های او را بخوانید.

آیا ممکن است روزی به پرسپولیس برگردید؟

بله، این احتمال وجود دارد. من 4 سال شگفت انگیز و زیبا را به لحاظ ورزشی در پرسپولیس سپری کردم. در کنار اکثریت هواداران که فکر می کنم حدود 40 میلیون هستند، روزهای خوبی داشتیم. امکانش هست من روزی دوباره به پرسپولیس برگردم اگرچه هیچکس در فوتبال از فردای خود خبر ندارد ولی خاطرات خوبم در این باشگاه هیچوقت فراموش نمی شود.

چه کسی در فینال برای پرسپولیس گل می زند؟

در این لحظه حداقل اهمیت را دارد چه کسی در فینال گل می زند. هیچ بازیکنی به تنهایی نمی تواند دروازه حریف را باز کند. این تیم است که گل می زند. به نظر من نباید اهمیت داد به اینکه زننده ضربه آخر کیست و گل پیروزی توسط چه کسی به ثمر می رسد. مهم این است پرسپولیس گل بزند.

با بازیکنان پرسپولیس ارتباط دارید؟

من به ارتباطی که با بازیکنان داشتم افتخار می کنم. خوشحالم که آنها از فلسفه، دستورات و شیوه بازی ام پیروی می کردند. هنوز می بینم که سعی دارند از همان سیستم پیروی کنند. طبیعتا افتخار می کنم با چنین بازیکنانی کار کردم، بازیکنانی که در زمین تعیین کننده سرنوشت هستند. در حال حاضر ارتباطی با بازیکنان ندارم. مسیر ما جدا شد. بازیکنان پرسپولیس هم زیاد انگلیسی بلد نبودند و به خاطر همین در حال حاضر رابطه نزدیکی با آنها ندارم ولی احساس غرور می کنم 4 سال با آنها کار کردم.

دوست دارید سیدجلال جام را بالای سر ببرد؟

افتخار می کنم که با سیدجلال حسینی کار کردم. از نظر من او بازیکن بسیار مهمی بود. نه تنها داخل زمین که حتی در رختکن و بیرون از زمین. او پرافتخارترین بازیکن ایران است. عناوین متعددی کسی کرده. این سومین بار است که به فینال آسیا می رسد. واقعا زیبا خواهد بود که سیدجلال با بالابردن جام قهرمانی آسیا بتواند از فوتبال خداحافظی کند.

چقدر کار یحیی را می پسندید؟

درباره یحیی چند سال قبل گفتم او مربی با کیفیتی است. دو سال با ذوب آهن به فینال جام حذفی رفت. در پدیده شیوه ای داشت که باعث شد این تیم بسیار زیبا بازی کند. اگر بدشانس نبود حتی می توانست با این تیم قهرمان لیگ برتر شود. همین حالا نتایجی که به دست آورده نشان می دهد برترین مربی ایران است.

252 252

کد خبر 1466351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =