تمجید پاتر از بازی خوب علیرضا جهانبخش

فارس نوشت؛ سرمربی برایتون به تمجید از عملکرد بازیکن ایرانی خود پرداخت و اظهار داشت که جهانبخش روحیه مبارزه طلبی خوبی دارد.

علیرضا جهانبخش در دیدار ابتدای هفته مقابل لسترسیتی در ترکیب اصلی برایتون قرار گرفت و نمایشی خوب از خود به جا گذاشت.

او توانست به سومین بازیکن میدان آلبیون لقب گیرد و آماری جالب را به ثبت رساند.

با اینکه عملکرد جهانبخش خوب بود ولی گراهام پاتر، پس از عقب افتادن 3 بر صفر مقابل لستر او را در دقیقه 56 بیرون کشید. سایت ایندیپندنت برایتون در خصوص جهانبخش نوشت که ستاره ایرانی در تقلای قرار گرفتن در ترکیب اصلی پس از مصدومیت همسترینگ خود است.

این رسانه به تمجید از عملکرد درخشان جهانبخش پرداخت از پاس زیبای او به دنی ولبک مقابل لسترسیتی نوشت. بازیکن سابق منچستریونایتد در مقابل اشمایکل ناتوان ظاهر شد و نتوانست پاس خوب علیرضا را به گل تبدیل کند.

سایت ایندیپندنت نوشت که پاتر علت تعویض او را توضیح داد. سرمربی برایتون گفت: به نظرم جهانبخش خیلی خوب بازی را آغاز کرد و پاس خوبی به دنی ولبک داد. او چالش‌های زیادی در اینجا داشته و از مصدومیت‌هایی که برایش به وجود آمده خسته شده است. علیرضا می‌خواهد در ترکیب اصلی قرار گیرد.

پاتر گفت: خیلی سخت است در لیگ برتر بازی نکنی و بتوانی آمادگی بدنی‌ات را در بالاترین سطح حفظ کنی. به نظرم او در اولین حضورش در ترکیب اصلی عالی کار کرد.

سرمربی برایتون ادامه داد: من به جهانبخش گفتم که در این چالش سخت و وضعیت ترکیب تیم خوب کار کرده است. او بازی را خوب آغاز کرد و لحظات تهاجمی خوبی را رقم زد. می‌دانم خسته شده و می‌خواهد با مبارزه به ترکیب اصلی تیم برسد.

فرداشب در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس، برایتون میهمان فولام است. این تیم اکنون در رده شانزدهم جدول قرار دارد و باید تیم هجدهم جدولی مبارزه کند.

252 252

کد خبر 1466385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =