خانه کتاب قشم افتتاح شد

طی آیینی خانه کتاب قشم با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران این سازمان در محل مجتمع تجاری فردوسی شهر قشم افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم هاجر مظاهری مدیر خانه کتاب قشم در حاشیه این آیین در جمع  خبرنگاران برآورده کردن نیازهای فرهنگی، آموزشی و سرگرمی اقشاری از مردم قشم  را دلیل اصلی راه اندازی این مکان فرهنگی در یک مجتمع تجاری اعلام کرد.  
وی با اشاره به اینکه در خانه کتاب قشم به غیر از کتاب، انواع بازی های فکری نیز به علاقه مندان بخصوص کودکان و نوجوانان قشم عرضه می شود، تصریح کرد: در این مکان محلی برای برگزاری جلسات انجمن های فرهنگی ادبی از جمله انجمن قلم، انجمن شعر و انجمن های مختلف هنری و حرفه ای درنظر گرفته شده است تا بطور مستمر میزبان فرهیختگان ادبی و هنری قشم باشیم.
به گفته مظاهری آموزش رایگان بازی های فکری به کودکان و نوجوانان در محل غرفه های این خانه کتاب و همچنین درنظر گرفتن غرفه ای برای عرضه محصولات صنایع دستی قشم از دیگر امکانات این مکان فرهنگی است.
گفتنی است خانه کتاب قشم با مساحت ۷۰۰مترمربع شامل هشت غرفه کتاب و ۱۱غرفه بازی های فکری درمجتمع تجاری فردوسی قشم راه اندازی شده است. در غرفه های کتاب انواع کتاب با مضمون مذهبی، کودک و نوجوان، روانشناسی، کمک آموزشی، ادبیات، رمان های ایرانی و خارجی و کتاب های شعر عرضه می شود.
در خانه کتاب قشم که همه روزه از ساعت ۹صبح تا ۱۱شب و ۱۴تا ۲۱ در روزهای تعطیل دایر است، کتاب ها با ۱۰الی۳۵درصد و بازی های فکری با ۵الی ۱۵درصد تخفیف همزمان با برگزاری جشنواره کتاب ارائه می شود.

46

کد خبر 1466726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =