تصادف مرگبار اتوبوس با تریلی در اتوبان کاشان

تسنیم نوشت: رئیس اورژانس کاشان ضمن اشاره به تصادف یک دستگاه اتوبوس با تریلر گفت: این تصادف در محور کاشان - نطنز یک کشته و ۱۱ زخمی برجای گذاشت.

حسین ریاحی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به حادثه تصادف یک اتوبوس با تریلر اظهار داشت: این حادثه در ساعت3:43 بامداد امروز صبح در سه کیلومتر مانده به عوارضی قمصر در آزادراه کاشان به سمت نطنز اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از اعلام این حادثه کارشناسان مرکز اورژانس شهرستان کاشان با چهار دستگاه آمبولانس به همراه یک دستگاه آمبولانس هلال اهمر به محل حادثه اعزام شدند، افزود: اقدامات اولیه توسط کارشناسان اورژانس بر روی حادثه دیدگان این سانحه انجام شد.

رئیس اورژانس شهرستان کاشان ضمن اشاره به بررسی دقیق صحنه حادثه و تصادف ابراز داشت: این حادثه 11 مصدوم در پی داشت که سه مصدوم آن با توجه به جراحات سطحی در محل درمان شده و هشت مصدوم دیگر نیز به بیمارستان شهید بهشتی کاشان جهت سیر مراحل درمانی به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه متاسفانه حادثه برخورد این تریلر با این اتوبوس یک کشته نیز در پی داشت، گفت: مصدومان با حال نسبتاً مساعد به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند و علت حادثه نیز توسط ماموران راهور نیروی انتظامی شهرستان کاشان در حال بررسی است.

47231

کد خبر 1467016

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =