حرف‌های انگیزه‌بخش یحیی در آستانه فینال تاریخی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با اولسان یک دیدار حساس و مهم برای هر دو تیم است که با شرایط خاصی به این مرحله رسیده اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار  فردای پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: جا دارد قبل از اینکه صحبت‌هایم را شروع کنم تشکری از کادر پزشکی و درمانی و پرستاران عزیز کشورم و دنیا داشته باشم به خاطر این همه جانفشانی که دارند. از تک تک آنها تشکر می‌کنم و برای آنها آرزوی سلامتی دارم. یک تشکر هم باید از فدراسیون قطر و مسئولان برگزاری مسابقات باید داشته باشم،‌ چون با تمام سختی‌هایی که وجود داشت توانستند فوتبال آسیا را زنده نگه دارند و این واقعا خیلی خوشحالی دارد. از تک تک این افراد و همه افرادی که برای این مسابقات زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. کار خیلی بزرگی بود و باید حتما باید از آنها تشکر کنیم.ژ

وی افزود: فردا یک بازی حساس و مهم برای هر دو تیم است. هر دو تیم با شرایط خاصی به این مرحله رسیدند و برای رسیدن به این مرحله جنگیدند و مبارزه کردند و روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتند. هر دو تیم با شایستگی کامل به این مرحله رسیدند و فکر می‌کنم تقابل ما با اولسان یکی از مهیج‌ترین بازی‌های آسیا را رقم می‌زند. اولسان تیم خوبی دارد و می‌جنگد برای بردن و شبیه تیم خودمان است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: آماده این مسابقه هستیم. یک راه بیشتر نداریم و آن هم بردن است. به تنها چیزی که فکر می‌کنیم قهرمانی است. امیدوارم با قهرمانی بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. هواداران ما نگران این بازی هستند ولی این امید را به آنها می‌دهم که تا آخرین نفس برای قهرمانی مبارزه می‌کنیم تا بتوانیم قهرمان شویم و اتفاقات خوبی برای ما در بازی رقم بخورد.

گل‌محمدی درباره انگیزه‌های خاص تیمش برای دیدار فینال و خوشحالی هواداران پرسپولیس گفت: خیلی از دقایق بازی بازیکنان برای پیروزی می‌جنگند، فقط یک انگیزه می‌تواند وجود داشته باشد که آن هم شادی دل هواداران است و می‌خواهند برای آنها افتخارآفرینی کنند. هواداران ما با این تیم زندگی می‌کنند، با این تیم می‌خندند، گریه می‌کنند و خیلی از لحظات زندگی‌شان با این تیم سپری می‌شود. انگیزه خیلی بزرگی برای این بازی داریم و به دنبال افتخار آفرینی برای هواداران هستیم. این انگیزه بزرگی برای ماست تا در بازی فردا پیروز شویم.

وی در خصوص اینکه آیا غیبت چند بازیکن اصلی این تیم می‌تواند در عملکرد سرخپوشان تأثیرگذار باشد، گفت: ما یک تیم هستیم و به همین خاطر  هم تا کنون موفق بودیم. درست است نسبت به بازی قبل که در مرحله قبل انجام دادیم چهار بازیکن‌مان را نداریم و حدود 40 درصد تیم تغییر کرده ، اما دلیل نمی‌شود که به تیم‌مان ناامید باشیم. قدرت ما تیم بودن ماست و هر بازیکنی که وارد مسابقه می‌شود قطعاً شایستگی حضور در فینال را دارد.

گل‌محمدی عنوان کرد: نسبت به بازیکنانم خیلی خوشبین هستم و مطمئنم با تمام وجود بازی می‌کنند. آنها تمرکز خواهند داشت تا بازی خیلی خوبی انجام دهند. در بحث گلزنی هم این شانس را پیدا می‌کنیم که موقعیت ایجاد کنیم. فقط بحث داشتن تمرکز و زدن ضربات مهم است که وابسته به این است که شرایط روحی و روانی بازیکن در آن لحظه چطور است. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم، هر چند دو بازی لیگ ما لغو شد و کمی از شرایط بازی دور هستیم، اما تمرینات به ما کمک کرده تا در بحث گلزنی پیشرفت خوبی داشته باشیم. با بچه‌ها خیلی کار کردیم و تمرکز خوبی دارند تا فردا گلزنی کنند و شادی را به اردوی پرسپولیس بیاورند.

258 41

کد خبر 1467279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =