تبریک قلعه‌نویی به رحمتی بعد از شکست شهر خودرو!

قلغه‌نویی گفت: حریف را آنالیز کرده بودیم ولی وقتی دیدیم تغییر روش دادند و با سه دفاع مرکزی بازی کردند ما هم زود تغییر روش دادیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی سه بر یک مقابل شهرخودرو مشهد در نشست خبری اظهار داشت: خدا را شاکریم که بعد از دو شکست که واقعا حق‌مان نبود و  بخاطر کم شانسی و بد شانسی باختیم، توانستیم سه امتیاز خوب گرفتیم به فوتبال هم تبریک می‌گویم و آقای رحمتی هم تبریک می‌گویم بازی‌ای که ۴ گل داشته باشد خوب است.

وی افزود: حریف را آنالیز کرده بودیم ولی وقتی دیدیم تغییر روش دادند و با سه دفاع مرکزی بازی کردند ما هم زود تغییر روش دادیم. خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم. شهر خودرو یکی از تاکتیکی ترین تیم‌های لیگ برتر است. همین تیم مقابل استقلال  در زمانی که ۱۰ نفره بوده ۴-۵  چندین موقعیت گلزنی صدرصد داشتند اما مقابل ما به جز گلی که زدند، موقعیت گلزنی ۱۰- ۲۰ درصدی هم نداشتند چندانی نداشتند. به بازیکنانم هم تبریک می‌گویم که فوتبال با برنامه‌ای ارایه می‌کنند.

وی تصریح کرد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم. خدا را شکر که پیروز شدیم و با وجود دو باخت که می‌تواند تیم را از نظر روحی و روانی بهم بریزد اما از تک تک بازیکنان ممنون هستم که فوتبال با برنامه‌ای انجام می‌دهند.

سرمربی گل‌گهر سیرجان در مورد تعویض زودهنگام در دقیقه ۳۱ اظهار داشت: وقتی دیدیم آنها ۴-۵-۱ یا به نوعی ۵-۳-۲ هم بازی می‌کردند برای نفوذ از کناره‌ها تغییر روش دادیم و با حضور نوید آشوری دیدید که از روزنه‌ها استفاده کند و یک پاس ماقبل گل و یک پاس گل داد. یکی از روزهای خوبش بود زمانی ممکن است دقیقه ۵ هم مربی تعویض کند نه بخاطر ضعف بازیکن بلکه می‌خواهد تغییر در تیمش ایجاد کند.

قلعه‌نویی در مورد درخشش منشا و هت تریک این تیم گفت: یک ستاره داریم که گل گهر و کارگرانش است و منشا هم جز این ستاره‌هاست. تا فردا خوشحالی می‌کنیم و بعد از آن به فکر بازی سخت مقابل ذوب آهن هستیم. قولی که در مورد ثبات تیمی دادم در این هفت هفته اجرا شد.

۲۵۵ ۲۵۲

کد خبر 1467387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =