مشرق نوشت:

سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» با پخش حدود 700 هزار آگهی در سراسر شهر نیویورک خواستار تحریم ایران از سوی شرکت فیات شده است.  

به گزارش مشرق، سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» با پخش اگهی هایی در سطح شهر نیویورک از مردم این شهر خواسته است تا نسبت به فعالیت‌های تجاری فیات در ایران اعتراض خود را نشان دهند.
رییس این سازمان، مارک والاس، در خصوص این موضوع ادعا کرده است: «فعالیت‌های تجاری فیات در ایران قابل قبول نیست. از آنجا که ایران قوانین بین‌المللی را نقض می‌کند، شرکت فیات با انجام تجارت با ایران سبب ادامه حیات اقتصادی این کشور شده و باعث می‌شود که ایران بتواند به کارهای خطرناک خود ادامه دهد. فیات باید به جای فروش ماشین و کامیون هم اکنون از ایران خارج شده و نشان دهد که شرکت مسئولیت‌پذیری است».
وی در ادامه بیان می‌دارد: «تمامی آمریکائیان باید واقعاً به فعالیت‌های تجاری فیات در ایران اهمیت دهند، چرا که این شرکت در قراردادهای خود با دولت آمریکا از سال 2000 دریافت‌کننده بیش از 246 میلیون دلار بوده است. به عبارت ساده، فیات باید بین تجارت در آمریکا و ایران یکی را انتخاب کند».
مارک والاس همچنین در اظهاراتی جالب و مضحک به نقل از مجله وال استریت بیان می‌دارد که «کامیون‌های ایویکو نه تنها قرار است برای حمل موشک‌های ایران استفاده شوند بلکه برای اجرای اعدام‌های عمومی وحشتناک نیز به کار گرفته شوند».
لازم به ذکر است که شرکت فیات در تازه‌ترین قرارداد خود قرار است 2000 دستگاه خودرو به ایران بفروشد.

 

تبلیغات علیه فیات

 گفتنی است که شرکت فیات به منظور ایجاد توازن، مجدداً وارد بازار آمریکا شده و 500 مدل فیات را روانه بازار می‌کند. از این رو قرار است این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی خودرو که در این ماه در نیویورک برگزار می‌شود حضور یابد. سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای»‌ نیز سعی دارد تا با استفاده از حضور شرکت فیات در نیویورک با پخش کاریکاتورهایی در سطح شهر مردم نیویورک را به مخالفت با فعالیت‌های تجاری این شرکت با ایران تشویق کند.

/17212

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 146811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =