نمایش فوق‌العاده برای ۱۵ مستند پُرمخاطب سینماحقیقت

فیلم‌های پرمخاطب چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت، در روز آخر این رویداد سینمایی، بار دیگر به صوت فوق‌العاده به نمایش درمی‌آیند. این آثار، از این فرصت می‌توانند برای بالا بردن امتیاز خود به منظور کسب جایزه تماشاگران بهره ببرند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ۱۵ فیلم پرمخاطب چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در آخرین روز جشنواره دوباره به نمایش گذاشته خواهند شد.

مدیر روابط عمومی جشنواره با اعلام این خبر افزود: «با مساعدت دبیر محترم جشنواره و همراهی سامانه‌های هاشور، فیلیمو، نماوا و تیوا، ۱۵ مستند پرمخاطب این دوره‌ سینماحقیقت، در روز سوم دی‌ به نمایش گذاشته می‌شوند.»

شهنام صفاجو افزود: «این یک فرصت برای علاقه‌مندانی است که فیلم‌های پرمخاطب جشنواره را ندیده‌اند. همین‌طور تهیه‌کنندگان و کارگردانان حاضر در جشنواره می‌توانند از این فرصت برای بالا بردن امتیاز فیلم‌های خود به منظور کسب جایزه تماشاگران بهره ببرند.»

وی یادآور شد: «برترین فیلم از نگاه تماشاگران، حاصل جمع‌بندی آرای کاربران خانه جشنواره در سامانه هاشور است که پس از تماشای فیلم‌ها و براساس سه گزینه خوب، متوسط، ضعیف، به آن اثر رای داده‌اند. جایزه پرمخاطب‌ترین فیلم نیز مختص چهار سامانه نمایش هاشور، فیلیمو، نماوا و تیوا است که هر یک براساس تعداد بلیت‌های به فروش رسیده، جایزه‌ای به پرمخاطب‌ترین فیلم آن سامانه می‌دهند.»

شهنام صفاجو در پایان گفت: «مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت ساعت ۱۷ چهارشنبه سوم دی‌ماه برگزار می‌شود.»

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت با دبیری محمد حمیدی‌مقدم، به صورت آنلاین از ۲۵ آذر شروع شده است و تا دوم دی ادامه دارد. 

۵۷۵۷

کد خبر 1468138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =