توضیح وزیر آموزش و پرورش درباره بودجه اجرای سند ۲۰۳۰

تسنیم نوشت: وزیر آموزش و پرورش درباره چرایی گنجانده شدن بند مربوط به سند ۲۰۳۰ در بودجه سال بعد این وزارتخانه توضیحاتی ارائه داد.

محسن حاجی میرزایی درباره بند مربوط به سند ۲۰۳۰ در بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: بنده امروز از این موضوع مطلع شدم و هیچ دخالتی در این متن نداشتم، وزارت  آموزش و پرورش بارها اعلام کرده است که هیچ نسبتی با سند ۲۰۳۰ ندارد.

وی افزود: معلوم شده خطایی صورت گرفته و بلافاصله سازمان برنامه و بودجه در نسخه کاغذی این موضوع را اصلاح کرده است و تمام ردیف‌های بودجه ما مشخص است و هیچ چیزی درباره  سند ۲۰۳۰ نیامده است.

حاجی میرزایی گفت: آن چه به آن استناد می‌کنند، متنی است که مربوط به برنامه ششم توسعه آن هم در سال‌های گذشته است نه بودجه که نسخه را اشتباه گذاشته‌اند! به دلیل خطا در نوشتن بودجه، سند ۲۰۳۰ در آن وارد شده است و در نسخه کاغذی بودجه ایراد اصلاح شده و اثری از ۲۰۳۰  وجود ندارد.

وی بیان کرد: نه در دولت و نه در سازمان برنامه و بودجه برای بودجه ۲۰۳۰ گفت‌وگویی نداشتیم و به طور کامل اعلام برائت می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه این موضوع را پیگیری می‌کنیم،  متذکر شد: قطعا سازمان برنامه و بودجه نیز این موضوع را پیگیری می‌کند اگر تعمدی در کار باشد با افرادی که این خطا را کردند، برخورد می‌شود.

۲۳۵۲۳۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1468230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =