پلمپ دو واحد گردشگری در قزوین

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان قزوین از پلمپ دو واحد گردشگری متخلف به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ نادر محمدی، معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان قزوین با اعلام این خبر گفت: به دنبال بازدید مستمر بازرسان کمیته نظارت بر تاسیسات گردشگری استان برای کنترل و مقابله با گسترش ویروس کرونا، یک واحد اقامتی بین‌راهی و یک سفره‌خانه سنتی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی تا اطلاع ثانوی پلمپ و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.
محمدی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون نه واحد متخلف گردشگری به دلیل تخلفات صنفی، بهداشتی و عدم رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا پلمپ شده‌اند، تصریح کرد: در شرایط کنونی نظارت بازرسان کمیته نظارت بر تاسیسات گردشگری استان تا برقراری شرایط عادی به صورت مستمر و با جدیت ادامه دارد و قطعا با موارد تخلف در واحدها برابر قانون برخورد می شود.
معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان با تاکید بر ضرورت عمل به دستورالعمل‌های ابلاغی توسط واحدهای گردشگری  برای حفظ سلامت هموطنان عزیز یادآور شد: هم‌استانی‌های عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای گردشگری از طریق تماس با تلفن گویای  ۰۲۸۳۳۶۸۵۰۲۴ شکایات خود را ثبت کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

48

کد خبر 1468378

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =