۲ نفر
۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
روسیه علیه تام کروز/ برنده کیست؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شاید فیلم فضایی و ۲۰۰ میلیون دلاری تام کروز اولین فیلم سینمایی نباشد که در ایستگاه‌های فضایی فیلمبرداری می‌شود.

یکی از مهمترین فیلم‌هایی که ساخت آن در سال ۲۰۲۰ اعلام شد، فیلم فضایی تام کروز و داگ لیمان با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری بود که به اولین فیلم بلند و داستانی هالیوود تبدیل خواهد شد که در فضا فیلمبرداری می‌شود. این پروژه همچنین تام کروز را به اولین ستاره‌ای تبدیل می‌کند که به ایستگاه فضایی بین المللی برای فیلمبرداری یک اثر می‌رود؛ البته اگر روسیه نتواند این کار را برای نخستین بار انجام دهد.

ماه گذشته بود که اسکای نیوز گزارش داد، Channel ۱ در همکاری با آژانس فضایی روسیه برای فیلمی به نام «چالش» در نظر دارند که یک بازیگر را در اکتبر سال ۲۰۲۱ به ایستگاه فضایی بین المللی بفرستند.

گفته می‌شود اطلاعیه انتخاب بازیگران ارسال شده و همچنین لازم نیست این متقاضیان بازیگران حرفه‌ای باشند؛ اما باید سن آن‌ها بین ۲۵ تا ۴۰ و از نظر جسمی برای این کار مناسب باشند. فقط شهروندان روسی شامل این موضوع می‌شوند. طبق گفته اسکای نیوز این بازیگران زن باید ۵۰ الی ۷۰ کیلوگرم وزن داشته باشند و بتوانند فاصله یک کیلومتری را در سه و نیم دقیقه یا کمتر بدوند.

در چهارم ماه می‌ بود که اعلام شد تام کروز با ناسا و کمپانی ایلان ماسک به نام «اسپیس اکس» در پروژه‌ای جدید با هم همکاری خواهند داشت. داگ لیمان هم پیش از این با تام کروز در فیلم «لبه فردا» همکاری داشته است. فیلمنامه این پروژه در حال نوشتن است.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1468678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =