متخلفان اقتصادی در قزوین ۶۰۰میلیاردریال جریمه شدند

تعزیرات حکومتی استان قزوین تا پایان آذر ماه امسال، متخلفان اقتصادی را به پرداخت ۶۰۵میلیارد و ۴۰۷میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هوشنگ محمدی، مدیرکل  تعزیرات حکومتی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: ۷هزار پرونده از ابتدای سال تاکنون با موضوع تخلفات صنفی، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، درمان و دارو در تعزیرات حکومتی قزوین تشکیل شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است.
او افزود: از این میزان پرونده؛ ۵هزار و ۸۴۲جلد مربوط به پرونده های کالا و خدمات و تخلفاتی نظیر گران فروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت کالاها بوده است که در بازه زمانی سه روز رسیدگی شد.
محمدی ادامه داد: ۵۷۶پرونده نیز در این مدت در زمینه قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است که بیشتر آنها مربوط به سوخت، دخانیات و محصولات بهداشتی و آرایشی بوده است که در بازه زمانی ۱۰روز رسیدگی شد. همچنین ۵۸۴ پرونده در زمینه دارو و درمان تشکیل شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین یادآور شد: در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا پرونده‌ها با عناوین عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی،گرانفروشی اقلام بهداشتی،فروش اقلام بهداشتی تاریخ مصرف گذشته ،تقلب،عرضه و فروش کالاهای قاچاق بهداشتی قاچاق رسیدگی شده و در مجموع به پرداخت بیش از ۶۰۵ میلیارد و ۷۱۰میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.

48

کد خبر 1468712

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =