راهداران، آرامش خاطر مسافران را تامین می‌کنند

استاندار قزوین گفت: راهداران مردان خستگی ناپذیر جاده‌ها هستند که در همه فصول سال در شرایط سخت و دشوار با همتی مثال زدنی برای تامین ایمنی راهها و آرامش خاطر مسافران تلاش می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین به همراه علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با حضور در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، از تلاش راهداران تقدیر کرد.
هدایت الله جمالی پور در نشست با مدیرکل و معاونان این اداره گفت: فعالان صنعت حمل و نقل در طول تاریخ تحولات کشور ثابت کرده اند از هیچ تلاشی برای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی فروگذار نبوده اند و در این راه شهدای والامقامی را نیز تقدیم نظام و انقلاب کرده اند.
او با تقدیر از خدمات و تلاش شبانه روزی راهداران تصریح کرد: راهداران مردان خستگی ناپذیر جاده ها هستند که در همه فصول سال در شرایط سخت و دشواربا همتی مثال زدنی برای تامین ایمنی راهها و آرامش خاطر مسافران تلاش می کنند.
جمالی‌پور یادآورشد: راهداری و حمل و نقل جاده ای با توجه به تنوع ماموریت هایی که دارد سازمان مهمی محسوب می شود که توقع مردم و مسئولان نیز از آنها بالا رفته و مسئولیت این افراد را دو چندان کرده است.
او اظهار کرد: با وجود همه مشکلات کشور، مدیران و کارکنان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین به خوبی به وظیفه خود عمل کرده اند و ما قدردان این خدمات هستیم.
جمالی‌پور تصریح کرد: در حال حاضر بسیاری از راههای استان در طارم سفلی، الموت، آوج و بویین زهرا و نیز بزرگراه‌های استان فرسوده و تخریب شده که بهسازی آنها از مطالبات جدی مردم است که انتظار داریم در این زمینه نیز اقداماتی صورت گیرد. 

استاندار قزوین، تکریم مردم و توجه به مطالبات شهروندان را از وظایف مدیران دانست و اظهارکرد: مردم ما درک بالایی از اداره امور کشور و استان دارند و اگر ببینند مدیری با تمام توان برای حل مشکلات آنها تلاش می کند و دغدغه خدمت و رفع مشکل آنها را دارد قدردان هستند و با مسئولان همکاری بیشتری می کنند.

48

کد خبر 1469088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =