از هر نظر آماده ارائه یک بازی خوب مقابل تراکتور سازی هستیم

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای بازی فردا مقابل تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز از هر لحاظ آماده ارائه یک بازی بسیار خوب هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، امیرحسین پیروانی در نشست خبری پیش از بازی تیم نفت در مقابل تراکتور سازی تبریز ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به این تیم بابت حضورشان در آبادان اظهار کرد: من یک سال آنجا بودم و خاطرات خیلی خوبی را دارم و فردا بار دیگر دوستان را از نزدیک می بینم.

وی افزود: در هفته ی هشتم لیگ برتر قرار داریم و در طول این مدت تیم ها از یکدیگر شناخت خوبی پیدا کرده اند ضمن اینکه گروه آنالیزور ما در طول هفته کارشان را به نحو بسیار خوبی به انجام رساندند و از تیم تبریز چه در فاز حمله و چه دفاع شناخت خوبی داریم و بر اساس آن طراحی و تمرین داشته ایم.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: از هر نظر برای ارائه یک بازی خوب آماده ایم، امیدوارم روند رو به رشدی را که امسال داشته ایم همین طور ادامه دهیم تا به نتیجه دلخواهی که مد نظر است، برسیم.

پیروانی یادآور شد: محروم و مصدوم نداریم فقط نصاری که به رغم بهتر شدن شرایطش اما ترجیح دادیم تا کامل شدن شرایط بهبودی اش بازی نکند. امیدواریم از هفته آینده در خدمت تیم باشد.

48

کد خبر 1469126

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =