دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر البرز معارفه شد

طی مراسمی با حضور استاندار البرز، ضمن تکریم «رحمان علیجانی» به عنوان دبیر سابق، سردار حسینی به عنوان دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر البرز معارفه شد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  «عزیزاله شهبازی» در مراسم تکریم و معارفه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که با حضور سردار «ناصر اصلانی» معاون دبیرکل شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در روز چهارشنبه صورت گرفت، افزود: سردار مومنی همواره عنایت ویژه‌ای به البرز داشته‌اند که این امر قابل قدردانی است.


وی ادامه داد: در خصوص راه‌اندازی کمپ ماده ۱۶ استان از سوی دبیرکل شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ۵۰۰ میلیون تومان اختصاص یافت که به علت عدم پیگیری مسئولان مربوطه در آن زمان، این اعتبار بازگشت خورد.


شهبازی گفت: انتظار می‌رود سردار حسینی با توجه به اشرافی که به این موضوع دارد بعنوان دبیر جدید، پیگیر راه اندازی سریع این امکان برای استان باشد.


وی افزود: چندی پیش با اقدام و برنامه‌ریزی ویژه حدود ۷۵۰ معتاد متجاهر با دستور ویژه از سطح استان جمع آوری شده و به کمپ های ماده ۱۵ تحویل داده شدند که نتایج بسیار خوبی در بر داشت.


استاندار البرز گفت: بر این اساس ضرورت دارد که اردوگاه ماده ۱۶ استان راه‌اندازی شود تا چنین اقدامی که مورد مطالبه مردم است، تداوم و استمرار یابد.


وی افزود: در این بخش علاوه بر بهره‌برداری از تمامی ظرفیت استان، نیازمند توجه ویژه ملی نیز هستیم چراکه رشد مهاجرت و افزایش سالانه ۹۰ هزار نفری جمعیت در البرز، حساسیت های بیشتری را می طلبد.


در این مراسم ضمن تکریم «رحمان علیجانی» به عنوان دبیر سابق، سردار حسینی به عنوان دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر البرز معارفه شد.

48

کد خبر 1469153

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =