توافق اولیه برای  تامین مسکن خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در البرز

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: استاندار البرز با پشتیبانی های نماینده ولی فقیه در استان و در سایه این هماهنگی ها و انسجام حاکم در اجرای برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز کارهای بزرگ و دشواری را به سرانجام رسانده است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز: «مرتضی بختیاری» در دیدار با استاندار البرز که در محل استانداری البرز صورت گرفت، با اشاره به اینکه البرز یکی از استان های مهم و تاثیرگذار برای کشور است، افزود: این استان توفیقات بسیاری در اجرای برنامه های ملی داشته است.

وی ادامه داد: استاندار البرز با پشتیبانی های نماینده ولی فقیه در استان و در سایه این هماهنگی ها و انسجام حاکم در اجرای برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز کارهای بزرگ و دشواری را به سرانجام رسانده است.

بختیاری گفت: ۴ هزار و ۳۰۰ اشتغال برای تحت پوششان کمیته امداد، سهم استان البرز است که اکنون در پایان آذر ماه، البرز توانسته بیش از ۹۲ درصد این تعهد را اجرایی کرده است.

وی افزود: مردم البرز نیز در کمک های مردمی و پرداخت زکات و همچنین طرح اکرام موفق عمل کردند و در کمتر استانی چنین ظرفیت وجود دارد.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اضافه کرد: در البرز هیچ یتیمی که تحت پوشش کمیته امداد باشد، فاقد مسکن نیست که این دستاورد مهم جای بسی قدردانی دارد.

وی گفت: طی این دیدار و گفتگو توافق اولیه صورت گرفت که ظرف یک ماه حاشیه نشینان استان مورد بررسی قرار گیرند و از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد مستقر در این مناطق با اولویت بیش از ۳ نفر شناسایی شوند تا در خصوص تامین مسکن آنها اقدام شود.

بختیاری افزود: مقرر شد در این خصوص طی نشستی متشکل از رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، وزیر راه و شهرسازی و استاندار مترم البرز، تصمیم گیری و برنامه ریزی شود.

وی گفت: اگر جمعیت حاشیه نشین تحت پوشش کمیته امداد به روستاهای خود بازگردند، مسکن و اشتغال آنها را تامین می کنیم.

48

کد خبر 1469154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =