حسین انتظامی: آثار درخشان جشنواره در همه جای ایران دیده شد

رئیس سازمان سینمایی با اشاره به تدبیر و شهامت دبیران جشنواره‌های سینمایی تاکید کرد تلاش آنها باعث روشن ماندن چراغ جشنواره های سینمایی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» گفت: «از فیلمسازانی که امسال با کارهای درخشان خودشان چراغ جشنواره را روشن نگه داشتند تشکر می‌کنم. آنها به این شیوه نمایش اعتماد کردند. از هیات انتخاب و داوری قدردانی می‌کنم. همچنین از صنوف محتلف که مدتی است در شوراهای سیاست‌گذاری جشنواره‌ها حضور دارند و به بهتر برگزار شدن جشنواره‌های سینمایی کمک می‌کنند، تشکر می‌کنم.»

رئیس سازمان سینمایی ادامه داد: «دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره‌های گوناگون سینمایی با ریسک پذیری خودشان کاری کردند که چراغ جشنواره‌ها خاموش نشود. حقیقت این است که جشنواره‌ها با ظرفیت‌هایی که برای شناخته شدن استعدادها دارند، خیز قابل توجهی برداشته و جایگاه بالایی پیدا کرده اند و می توانند روز به روز بهتر شوند.»

انتظامی در ادامه بیان کرد: «دبیران جشنواره ها جسارت، شهامت و تدبیر کردند. کرونا شرایطی را فراهم کرد تا از ظرفیت‌هایی که شاید پیش از این نیز وجود داشت اما دیده نمی شد، بهتر استفاده کنیم. به این ترتیب زمینه همگرایی هنر و صنعت فراهم شد. این نوع از برگزاری ظرفیتی است که بعد از کرونا نیز می‌تواند ادامه پیدا کند چرا که به تحقق عدالت فرهنگی کمک می‌کند.  همان طور که امسال این عدالت به وجود آمد و آثار درخشان جشنواره در همه جای ایران دیده شد.»

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1469210

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =