بلاتکلیفی آزادسازی‌ املاک جاده شهر تاریخی قمصر کاشان

عضو شورای اسلامی شهر کاشان گفت: موضوع آزادی سازی ها در جاده قمصر کاشان که می تواند درآمدزایی قابل توجهی برای منطقه گردشگری کاشان داشته باشد، همچنان بلاتکلیف مانده است.

مجید شمس در گفتگو با خبرآنلاین با اشاره به ضرورت آزادسازی املاک برای توسعه شهری اظهار داشت: انجام این مهم علاوه بر باز شدن گره های ترافیکی باعث تسهیل و روان سازی در رفت و آمد شهروندان هم می شود.

وی با بیان اینکه عملکرد مدیران شهری و شهرداری کاشان در تملک و آزاد سازی املاک کاشان قابل توجه بوده است، ابراز داشت: در این دوره از مدیریت شهری شاهد باز شدن گره‌های سختی در حوزه آزادسازی‌ ها بودیم که دغدغه چندین دوره مدیریت شهری بوده است.

عضو شورای اسلامی شهر کاشان با بیان اینکه آزاد سازی ها می تواند منبع و پشتوانه ای برای اداره شهر و شهرداری نیز باشد، تصریح کرد: نمونه ای از این آزاد سازی ها که علاوه بر ارتقای کیفیت زندگی و ارائه خدمات شایسته باعث ارزش افزوده املاک آن منطقه بود در منطقه سه شهری کاشان اتفاق افتاد.

۹۰ درصد توافق نامه های ارسال شده به شورای شهر کاشان مربوط به حوزه املاک

وی با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد توافق نامه های ارسال شده به شورای شهر کاشان مربوط به حوزه املاک است، بیان داشت: معتمدین محلی که به حق سرمایه های اجتماعی شهر کاشان هستند نقش بی بدیلی در بحث آزادسازی املاک داشتند.

شمس با اشاره به اینکه مردم از طریق معتمدین محلی بر اجرای امور شهری نظارت می کنند، گفت: حضور معتمدین محلی باعث شده است که فرایند آزادسازی ها با سرعت بیشتری انجام گرفته و فرایند پاسخگویی نیز سریعتر انجام شود.

بلاتکلیفی آزادسازی‌ها در جاده قمصر

وی  با اشاره به بلاتکلیفی آزادسازی‌ها در جاده قمصر کاشان یادآور شد: در صورت اجرای این آزادسازی‌ها این خیابان بزرگ می‌تواند رقم‌زننده اتفاقات خوب و درآمدزایی قابل توجهی برای منطقه گردشگری کاشان باشد.

46

کد خبر 1469431

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =