اعتراض پرسپولیس به یک مورد قبل از دیدار با نساجی

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: باشگاه پرسپولیس نسبت به اسکان تیم داوری در هتلی که تیم نساجی قائمشهر هم حضور دارد، اعتراض کرد.

 نشست هماهنگی پیش از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی قائمشهر از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر ایران (جام خلیج فارس) برگزار شد.

جلسه هماهنگی پیش از این دیدار امروز پنجشنبه از ساعت ۱۸ با حضور مسوولان مربوطه و مدیران اجرایی برگزار شد. از تیم پرسپولیس، افشین پیروانی (مدیر تیم)، کاوه اسماعیلی (مدیر روابط عمومی) و علیرضا اشرف (مدیر رسانه‌ای) در این نشست شرکت کردند. جلال مرادی به عنوان ناظر بازی، ریاست این جلسه را بر عهده داشت. همچنین غلامرضا بهروان، مشاور سازمان لیگ و رئیس هیات فوتبال استان مازندران نیز در این نشست حضور داشت. در جریان این نشست، بار دیگر بر رعایت جزئیات مربوط به پروتکل‌های بهداشتی در زمان انجام بازی‌ها، تاکید شد. همچنین مقرر گردید از حضور افراد متفرقه در ورزشگاه و مخصوصا محوطه رختکن‌ها، قبل و بعد از بازی، جلوگیری گردد تا مشکلی برای اعضای تیم‌ها پیش نیاید. در این جلسه، رنگ لباس دو تیم نیز مشخص و اعلام شد. بر همین اساس، تیم پرسپولیس با لباس‌های یکدست سفید برای بازیکنان و لباس فسفری برای دروازه‌بان در نظر گرفته شد.تیم نساجی هم با لباس‌های عنابی برای بازیکنان و لباس مشکی برای دروازه‌بان مشخص شد.

از دیگر مصوبات این جلسه، تعداد میهمانان ویژه هر تیم بود که برای تیم میزبان شش نفر و برای تیم میهمان چهار نفر در نظر گرفته شد. با توجه به اینکه تیم داوری در همان هتل تیم نساجی اقامت دارد، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه این جلسه نسبت به این موضوع به جلال مرادی ناظر بازی و رئیس این جلسه اعتراض داشت که طبق قوانین این مسابقات این مساله خارج از قوانین و مقررات است.

258 41

کد خبر 1469488

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =