سانحه رانندگی در محور شادگان به دارخوین ۷ مصدوم برجای گذاشت/ یک زن باردار در میان مصدومان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: تصادف دو خودرو نیسان با تیبا در سه راهی شادگان به دارخوین ۷ نفر را راهی بیمارستان کرد.

امین منصور در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان اظهار کرد: صبح امروز جمعه ۵ دی ماه ۹۹ بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو نسیان با تیبا در سه راهی شادگان به دارخوین (نزدیکی روستای آلبوبالد) ۷ نفر مصدوم شدند .

وی افزود: این حادثه در ساعت ۰۹:۳۹ به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ شادگان اطلاع داده شد و با توجه به شدت حادثه و تعداد مصدومان، سه تیم امدادی با سه دستگاه آمبولانس جهت امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان تصریح کرد: کارشناسان فوریت های پزشکی پس از رسیدن بر بالین مصدومان اقدام به ترِیاژ و انجام خدمات اولیه درمانی بر روی آنها کردند و پس از رسیدن عوامل امدادی پشتیبان از هلال احمر، مددجویان جهت ادامه روند درمان تخصصی به بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان منتقل شدند.

منصور، با اشاره به اینکه در میان مصدومان خانم بارداری نیز بود، یادآور شد: ۲ نفر از مصدومان این حادثه بد حال هستند.

وی از رانندگان وسایل نقلیه خواست تا در هنگام عبور و مرور به ویژه در زمستان با احتیاط و سرعت مطمئنه حرکت کنند تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم.

46

کد خبر 1469689

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =