نگارش ۴۰۰۰ مقاله دانش آموزی با موضوع شهدا در یزد

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد گفت: چهار هزار مقاله دانش آموزی به نیت ۴۰۰۰ شهید استان نگارش می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ حجت الاسلام قطبی با اشاره به اهمیت نشر سیره شهدا در بین قشر جوان جامعه، اظهار کرد: به دنبال برگزاری دومین کنگره ملی چهار هزار شهید استان دارالعباده و دارالعم یزد چهار هزار مقاله دانش آموزی با موضوع شهید نگارش می شود.
وی  هدف از نگارش مقاله با موضوع شهید را آشنایی دانش آموزان با شهدا دانست و افزود: هر دانش آموز یک شهید را انتخاب و با بررسی زندگی نامه آن ها مقاله خود را نوشته و در مراحل بعدی زندگی خود با آن شهید در ارتباط خواهد بود.
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد گفت: جزئیات این طرح و اسامی شهدا به نواحی آموزش پرورش استان و شهرستان ها ارسال شده است و دانش آموزان تا دهم بهمن ماه فرصت دارند تا مقاله خود را به معاونان پرورشی خود تحویل دهند.
حجت الاسلام قطبی ادامه داد: مقالات پس از جمع آوری تا دهه ی فجر انقلاب اسلامی سال جاری جمع بندی شده و به صورت یک کتابچه تدوین و به کنگره ملی شهدای استان تقدیم خواهد شد.
گفتنی است؛ این طرح یکی از طرح های چهل گانه دومین کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید دارالعباده و دارالعلم یزد است که با حضور فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان و مدیرکل آموزش و پرورش رو نمایی شد.

46

کد خبر 1469810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =