نامگذاری اماکن ورزشی قزوین به نام بانوان شهیده

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همچون گذشته آماده نامگذاری سالن‌های ورزشی به نام بانوان شهیده هستیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از  قزوین؛ عباس علایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره بانوان شهیده استان که در سالن مدیریت بحران استانداری قزوین برگزار شد گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همچون گذشته آماده نامگذاری سالن های ورزشی به نام بانوان شهیده هستیم.

او افزود: شهدا موجب عزت و افتخار کشور شده اند و همه قدردان آنها هستیم و تجلیل از آنها وظیفه کوچکی است که می توان انجام داد.

علایی مقدم بیان کرد: در گذشته نیز برخی از سالنها و اماکن ورزشی را به نام شهدا مزین کرده ایم و برخی از پروژه های جدید را هم به نام شهدا نام گذاری می کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین تصریح کرد: بانوان شهیده نیز در عرصه انقلاب نقش آفرین بوده اند و برای زنده نگهداشتن یادشان آمادگی داریم طرح های جدید و برخی سالنهای ویژه بانوان را به نام زنان شهید نامگذاری کنیم تا فرهنگ شهادت در جامعه نهادینه شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین اظهارکرد: در برگزاری کنگره بانوان شهید در استان آماده همکاری هستیم و تلاش می کنیم در حد توان این کنگره به خوبی و شایستگی برگزار شود.

کد خبر 1469913

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =