هیات انتخاب بخش سربازِ انقلابِ جشنواره تئاتر فجر معرفی شد

هیات انتخاب بخش ویژه سرباز انقلاب (نمایش‌های خیابانی) سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر متشکل از توحید معصومی، سعید خیرالهی و محمد لارتی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، توحید معصومی، سعید خیرالهی و محمد لارتی، مسئولیت انتخاب آثار نمایش‌های خیابانی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را در بخش ویژه سرباز انقلاب برعهده گرفتند.

توحید معصومی، متولد ۱۳۵۴ و دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده هنر و معماری است و از سال ۱۳۶۸ فعالیت هنری خود را آغاز کرده است. کارگردانی بیش از ۳۰ نمایش صحنه‌ای و تله تئاتر و حضور در چند دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، سوره، ماه، تئاتر مقاومت و کسب جوایز مختلف از جشنواره‌های گوناگون از جمله سوابق هنری توحید معصومی است.

سعید خیراللهی متولد ۱۳۵۹ و دارای تحصیلات کارشناسی سینما و فیلمنامه‌نویسی است. وی سابقه حضور در۱۷ دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، ۱۳ دوره از جشنواره بین‌المللی تئاتر مریوان و ۵ دوره جشنواره تئاتر دانشگاهی را در کارنامه کاری خود دارد و جوایز ملی و بین‌المللی متعددی را از آن خود کرده است.

محمد لارتی، متولد سال ۱۳۵۶، کارگردان، تهیه‌کننده، آهنگساز و بازیگر تئاتر و تلویزیون و دارای مدارک کارشناسی زبان‌شناسی و کارشناسی موسیقی است. وی تاکنون کارگردانی نمایش‌های «آفتابی یا ابری»، «ساعت صفر»، «صبر کن کسی در می‌زند»، «عروسک‌ها دیگر کوک نمی‌شوند»، «کجا گم شدی فرهاد»، «سه‌شنبه‌های خاکستری» و... را برعهده داشته و برای بیش از ۷۰ نمایش به آهنگسازی پرداخته است. آثار او همچنین منتخب جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی بوده و خود نیز به عنوان داور در این رویدادها حضور داشته است.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه بهمن ۹۹ برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1470052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =