وزیر آموزش و پرورش: تمام آزمون‌ها به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود

مهر نوشت: وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد از انجایی که ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز کلی برای برگزاری آزمون ها به صورت حضوری نداده است، تمام آزمون ها به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش صبح امروز در جمع خبرنگاران رسانه ملی گفت: آموزش و پرورش مسئولیت دارد نسل نو را پرورش دهد برای قبول مسئولیت های اجتماعی و مشارکت در سازندگی و پیشرفت جامعه. این افراد باید در وجود مختلفی پرورش پیدا کنند.

وی ادامه داد: نهاد آموزش و پرورش مجموعه‌ای است که با همه بخش های کشور در پیوند قرار می گیرد. در سند تحول پیش بینی شده است که تربیت در ۶ ساحت صورت بگیرد که یکی از انها حوزه اعتقادی است و ما به همراهی حوزه های علمیه نیاز داریم.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه در خصوص برگزاری امتحانات نیز گفت: ابلاغ کردیم که آزمون ها همه به صورت غیرحضوری باشد با استفاده از ظرفیت هایی که وجود دارد و در مورد برخی از دروس هنرستانی و پایه های اول و دوم هنرستانی اجازه دادیم اگر با هماهنگی ستاد کرونا اگر مشکلی نباشد با رعایت پروتکل ها به صورت حضوری باشد. اخذ مجوز از ستاد کرونا ضرورت دارد. ستاد کرونا مجوز عمومی به ما نداده است. اگر برخی جاها در مواردی که گفتم تواناییشان برای برگزاری آزمون حضوری با رعایت پروتکل ها حضوری باشد.

۲۳۵۲۳۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1470224

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =