هشدار پلیس سیستان و بلوچستان به موتورسوارانی که چهره خود را می‌پوشانند

فارس نوشت: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با عاملان ناامنی در سطح استان به موتورسیکلت سواران ناشناسی که با سر و صورت بسته باعث ایجاد نا امنی می شوند هشدار داد.

سردار "احمد طاهری"  در زاهدان اظهار داشت: متأسفانه در سطح شهرها و معابر عمومی استان شاهد تردد موتورسیکلت سواران ناشناسی هستیم که با سرو و صورتی پوشیده و با موتورسیکلتهایی فاقد پلاک باعث ایجاد ناامنی  و رعب و وحشت عمومی می شوند.
وی افزود: طی بررسی های صورت گرفته علاوه بر اینکه این موتورسیکلت سوران با حرکات نمایشی باعث ایجاد بی نظمی، آلودگی صوتی  و بروز تصادفات در سطح شهر ها میشوند شاهد ارتکاب جرائم خشنی، چون سرقتهای مسلحانه، زورگیری، کیف قاپی، و .. توسط آنها هستیم.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به برنامه پلیس استان برای اجرای طرح های مختلف امنیت اجتماعی با هدف برخورد با موتورسیکلت سواران ناشناس و متخلف، امنیت شهروندان را خط قرمز پلیس دانست و خاطر نشان کرد: با اجرای طرح های امنیتی پلیس، برخورد سختی در انتظار عوامل نا امنی در سطح استان است.
وی از خانواده ها و مردم شریف استان خواست تا نظارت بیشتری بر جوانان و فرزندان خود  داشته باشند و آنها را از عواقب سخت ارتکاب به جرائم  و ناهنجاری های اجتماعی آگاه سازند.
سردار طاهری امنیت و آرامش پایدار را برازنده مردم نجیب استان پهناور سیستان و بلوچستان دانست و از شهروندان خواست تا در رسیدن به این هدف مهم پلیس را یاری  و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با تماس 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهند

47231

کد خبر 1470922

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =