مسابقه کتابخوانی یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: دومین دوره از سری مسابقات کتابخوانی پرسنل سازمان منطقه آزاد اروند با موضوع گرامی داشت یاد و خاطره سپهبد سردار قاسم سلیمانی انجام شد.

به گزارش خبرآنلاین از اروند، حمید بحرینی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: با نزدیک شدن به نخستین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، مدیریت فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند در ادامه ترویج فرهنگ غنی کتابخوانی، برای این دوره کتاب« من قاسم سلیمانی هستم فرزند ولایت» نوشته ناصرکاوه را برای خوانش کارکنان این سازمان در نظر گرفته است.

بحرینی در توضیح بخشی از این کتاب تصریح کرد: در ابتدای این کتاب که تقدیم شده به سپهبد شهید، فرمانده محور مقاومت حاج قاسم سلیمانی، وی را اینگونه توصیف کرده اند: او به کمک ملت های منطقه توانست همه نقشه های نامشروع آمریکا در منطقه غرب آسیا را خنثی کند، این آدم توانست در مقابل تشکیلات که با پول و با توانایی های دیپلماسی آمریکایی و زورگویی های آمریکا روی کشورهای ضعیف داشتند، قد علم کند که نقشه هایی که تهیه شده بود را در منطقه غرب آسیا خنثی کند. نقشه آمریکا در عراق ، سوریه و لبنان به کمک این شهید عزیز خنثی شد. آمریکایی ها عراق را مانند رژیم پهلوی می پسندند، نقطه ای باشد پر از نفت و هر کاری می خواهند بکنند مانند آن گاو شیرده، اما مرجعیت در برابر آن ایستادند و حاج قاسم به همه آنها بعنوان یک مشاور مدد رساند. امروز دست و چشم لبنان حزب الله است و نقش شهید عزیز ما در این حالت نقش ممتاز و شایسته ای است. از وجود مطهر او( سردار سلیمانی) از اعماق دل تشکر می کنیم.

48 

کد خبر 1471058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =