ترامپ: جمهوری‌خواهان رقت‌انگیز هستند و فقط باخت را بلدند!

رئیس جمهور آمریکا در ادامه ادعاهای خود مبنی بر تقلب در انتخابات به جمهوری خواهان حمله کرد و گفت: آنها رقت انگیز هستند و فقط باخت را بلد هستند.

به گزارش خبرآنلاین، دونالد ترامپ در توئیتی نوشت:

تصور کنید که جمهوری خواهان انتخابات را از دموکرات ها می دزدیدند.  چه بلبشویی به پا می شد! رهبران جمهوری خواه فقط کمی مقاومت می خواهند. (رهبران ما البته نه من) رقت انگیز هستند و فقط باختن را بلد هستند.

ترامپ در توئیتی دیگر نوشت: گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه در پنسیلوانیا اعلام کرده اند ۲۰۰ هزار رای بیشتر از رای دهندگان در انتخابات ۲۰۲۰ شمارش شده است (۱۰۰ درصد برای بایدن). فرانک رایان نماینده پنسیلوانیا اعلام کرد اختلافات نگران کننده‌ای پس از تحلیل داده‌های انتخاباتی کشف شده است. رای‌هایی بسیار بیشتر از آنچه برای پیروزی من در پنسیلوانیا نیاز بوده است. همه ایالت‌های خاکستری دیگر نیز همین را نشان می‌دهند.

311311

کد خبر 1471097

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • IR ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
    0 0
    ترامپ..دائم دست پا وفرافکنی...این گونه ادا اطوارها..سه صده دامن امریکا..رو گرفته..غارت.تجاوز کشتار بی رحمانه. نژاد پرستی.ترور. بی توجه به منافع وحقوق مردم خود وجهان. فقط توجه به منافع سرمایه خواران امریکا..جهت حصول به اهداف لاییک وضد بشری دست به هر کار پلیدی در جهان زده!!!