تعطیلی دستگاه های اجرایی اصفهان و ۹ شهرستان در روز چهارشنبه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی دستگاه های اجرایی شهرستانهای اصفهان، نجف آباد، شاهین شهر، مبارکه، خمینی شهر، لنجان، فلاورجان، برخوار، کاشان و آران وبیدگل در روز چهارشنبه خبر داد.

منصور شیشه فروش در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به تعطیلی دستگاه های اجرایی شهرستانهای اصفهان، نجف آباد، شاهین شهر، مبارکه، خمینی شهر، لنجان، فلاورجان، برخوار، کاشان و آران وبیدگل در روز چهارشنبه اظهار داشت: در پی تشدید شرایط آلودگی هوا و پیش بینی ماندگاری و افزایش غلظت آلاینده های جوی، افت محسوس دما و وارونگی دما و تصویب کمیته اضطرار شرایط آلودگی هوا ی استان اصفهان و به منظور کاهش تراکم و سطح تماس با آلاینده ها و سلامت عمومی فردا دستگاه های اجرایی در اصفهان و ۹ شهرستان تعطیل شد.

وی افزود: به عموم مردم توصیه می شود تردد با خودرو را به حداقل برسانند و از سفرهای غیرضروری اجتناب ورزند. استفاده از ماسک و عدم ورزش و فعالیت بدنی در فضای باز و رعایت پروتکل های بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا و آلودگی هوا هم توصیه می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه این تعطیلی شامل بانکها نیست، گفت: عدم فعالیت کوره های تولید گچ و آجر، کاهش فعالیت صنایع قرارگرفته در لیست آلاینده محیط زیست و اعمال قانون در تردد خودروها، کامیونها و موتورسیکلت های دودزا و فاقد معاینه فنی و پایش مستمر منابع آلاینده متحرک و ثابت و عدم انجام فعالیت عمرانی آلاینده و خاکبرداری وپرهیز از سوزاندان ضایعات در روزهای آخر هفته اجباری شده است.

46

کد خبر 1471111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =