گازرسانی به ۹۲ واحد تولیدی، صنعتی و مجتمع‌ مسکونی آذربایجان‌غربی

مسئول گازرسانی به صنایع و مجتمع‌های مسکونی شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: ۹۲ واحد تولیدی، صنعتی و مصارف عمده استان در ۹ ماهه امسال گازدار شده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، حسن تقوی، با بیان اینکه یک مورد از ۹۲ مورد مصارف عمده گازدار شده‌ی امسال، مجتمع مسکونی فرهنگیان ماکو بوده است، افزود: دو مورد جایگاه سی‌ان‌جی، ۴ مورد بیمارستان و پادگان و ۸۵ مورد نیز واحدهای تولیدی و صنعتی بوده است.

مسئول گازرسانی به صنایع و مجتمع‌های مسکونی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، درباره ایستگاه‌های تقلیل فشار نصب شده برای واحدهای تولیدی و صنعتی گازدار شده در سال‌جاری نیز اعلام کرد: در این زمینه، ۲۱ مورد ایستگاه تقلیل فشار یا اندازه‌گیری تهیه و نصب شده است.

به گفته تقوی، جهت تهیه ایستگاه و اجرای خط اختصاصی ۹۲ مورد صنایع و مجتمع‌های مسکونی و مصارف عمده بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اعلام اینکه بیشترین تعداد صنایع و مصارف عمده گازدار شده در سال‌جاری مربوط به ارومیه بوده است، گفت: با توجه به تعداد بالای واحدهای موجود و همچنین مرکزیت ارومیه، بیشترین تعداد صنایع گازدار شده امسال آذربایجان‌غربی با ۳۷ مورد مربوط به این شهرستان است.

48

کد خبر 1471400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =