از «کشتی آنجلیکا» و «ناخدا خورشید» تا «آدم برفی» روی آنتن تلویزیون

همزمان با سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی فیلم‌هایی با موضوع ضداستعماری روی آنتن شبکه نمایش می‌رود. همچنین آثاری با بازی داریوش ارجمند در این هفته در این شبکه مرور می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به منظور گرامیداشت یاد و خاطره دلاوری های سردار دل ها، ”سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی”، این شبکه از ۱۳دی ماه در بخش ژانر موضوعی منتخب خود، به پخش فیلم های ضد استعماری می‌پردازد. همچنین در بخش صحنه‌گران، فیلم‌هایی با نقش آفرینی داریوش ارجمند از این شبکه به روی آنتن می‌روند.

نمای ایرانی:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش منعطف با شهادت سردار سلیمانی از شنبه ۱۳ تا  دوشنبه ۱۵ دی ماه ساعت ۱۳ فیلم های خداحافظ رفیق، قهرمان، با چشمان بسته ببین پخش خواهند شد. همچنین از سه شنبه ۱۶ تا جمعه ۱۹ دی ماه فیلم های ژنرال، مسیر آسمان، نقش دل و دلاوران کوچه دلگشا در ادامه پخش می شوند.
 

فیلم های ضد استعماری:
در بخش ژانر موضوعی منتخب هفتگی، این شبکه فیلم هایی با مضمون ضد استعمار را از شنبه تا جمعه پخش خواهد کرد که مخاطبان می توانند فیلم های: پنجم می روز نبرد، حصار ضد خرگوش، شعله های آتش، شنود، بادی که در مرغزار وزید، هندوستان آزاد و غلاف تمام فلزی  را به ترتیب در ساعت ۱۹ از این شبکه مشاهده نمایند.
 

نقش آفرینی داریوش ارجمند در شبکه نمایش:
ارجمند با بازی در فیلم ناخدا خورشید ساخته ناصر تقوایی به سینما آمد و در سال ۱۳۶۵ با دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از پنجمین جشنواره فیلم فجر جای خود را به عنوان یک بازیگر خوب و قابل قبول ثبت کرد. این بازیگر از شنبه ۱۳ تا جمعه ۱۹ دی ماه در ساعت ۲۱ با فیلم های  مسافر ری، حرف مردم، پرده آخر، ناخدا خورشید، راه آبی ابریشم، آدم برفی و کشتی آنجلیکا میهمان شبکه نمایش خواهد بود.
 

فیلم های جذاب:
فیلم های جذاب شبکه نمایش در ساعت ۲۳ به ترتیب: هشدار، غرق شده در ساحل، مستحق، یدک کش شماره ۲۲، جاده ای به سوی تباهی، آخرین فرمانروا و دشت باز از شنبه تا جمعه پخش خواهند شد.


کلاسیک هفته:
در ساعت یک بامداد، فیلم های شبکه نمایش که از شنبه ۱۳ تا ۱۹ دی ماه به روی آنتن می روند به  ترتیب فیلم های: هفت سامورایی، یک پلیس، مجبور، بیگانه ای در ترن، خوشه های خشم، بازگشت بورسالینو و نجات یافتگان
هستند .

۲۵۸۲۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1471825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =