امیرآبادی:آنها که می گفتند استقلال زیبا بازی نمی کند نیمه اول بازی با گل‌گهر را ببینند

فارس نوشت: کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: آنهایی که می گفتند استقلال زیبا بازی نمی کند نیمه اول بازی با گل گهر را دوباره ببینند.

مهدی امیرآبادی در خصوص برتری استقلال مقابل گل گهر که منجر به صعود آبی پوشان به صدر جدول شده است، اظهار داشت: بازی بسیار خوبی از طرف دو تیم انجام شد. این دیدار 6 امتیازی بود چون بازی با رقبای بالای جدول خیلی مهم است. هفته گذشته هم گفتم فکری نسبت به مربیان قبلی خوب نتیجه گرفته آن هم با وجودی که تمام بازیکنانش را در اختیار نداشته و بدنسازی خوبی هم با تیمش انجام نداده است. او در این مدت زمان کمی در اختیار داشته و باید به او در این زمینه ها حق داد.

وی افزود: استقلال هفته به هفته بهتر می‌شود. من مطمئن هستم اگر هوادار استقلال اتحاد داشته باشد این تیم نتیجه می‌گیرد و آخر فصل همه ما خوشحال خواهیم شد.جا دارد به رشید مظاهری تبریک بگویم که در این هفته ها عملکرد خیلی خوبی داشت و با سیو دقیقه آخر برد را به تیم هدیه داد.حسینی هم گلر خوبی است که اگر به او فرصت داده شود قطعا می تواند توانایی های خود را نشان بدهد.

کاپیتان اسبق استقلال یادآور شد: چند روز اشاره کردم  استقلال نباید آن کادر پزشکی قوی که همیشه داشت را از دست می‌داد. شما ببینید اگر مصدومان استقلال در این هفته‌ها حضور داشتند چقدر شرایط تیم در هفته های قبل تغییر می‌کرد. حضوربازیکنانی مثل دیاباته، شجاعیان، نادری،  و ... می تواند در هر بازی تاثیرگذار باشد.

امیر آبادی ادامه داد: استقلال با این نفرات زیبا بازی می‌کند و دست مربی هم باز می شود. آنهایی که می‌گفتند استقلال زیبا بازی نمی کند نیمه اول بازی با گل گهر را دوباره ببینند. گل گهر کم تیمی نیست و در زمین خودش به تیم باج نمی دهد آن هم وقتی قلعه نویی سرمربی اش باشد. دیدید که استقلال یک نیمه سوار بر توپ و میدان بود، همه کار کرد و حتی می توانست گل سوم را هم بزند. در نیمه دوم هم اگر استقلال عقب کشید باز هم طبیعی بود چون تیمی که در خانه اش 2 گل عقب است دست و پا می زند تا جبران کند و بازی را برگرداند.

وی تصریح کرد: استقلال یک 3 امتیاز شیرین را گرفت و مطمئنا در آینده باز هم حرف های زیادی برای گفتن دارد. همین که بازیکنان ممنوع المصاحبه شده و از حواشی دور هستند خودش می تواند یک حربه باشد تا کادر فنی تیمی با تمرکز را برای دو بازی آینده مقابل آلومینیوم و پرسپولیس داشته باشد. 

258 41

کد خبر 1471841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =