۰ نفر
۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
مترو تهران به کمک تئاتر می‌آید؟

رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در دو نشست مستقل با محسن حدادی مدیر کل تبلیغات واطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و سیدمجتبی تقوی زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شرکت متروی تهران دیدار کرد و در ارتباط با بهره گیری از امکانات این دو نهاد پیرامون برگزاری رویدادهای تئاتری سال جاری گفت وگو کرد.  

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی دردیدار با معاون اجتماعی و فرهنگی شرکت متروی تهران گفت: مترو تهران روزانه بیش از۹۰۰هزار تن از شهروندان را در سطح شهر جابه جا می کند و ازقابلیت وامکانات خوبی برای ترویج فرهنگ وهنر برخورداراست، می توانیم ازآن ها برای فرهنگ سازی در حوزه هنرهای نمایشی بهره برداری کنیم.

او افزود:امیدواریم با تعاملی که با امور فرهنگی و اجتماعی شرکت مترو تهران صورت گرفته، بتوانیم شاهد استفاده درست از ظرفیت های این مجموعه برای تبلیغات در فضای داخلی ایستگاه ها وفضای داخلی قطارهای شهری برای اکران اعلان ها، تیزر و آنونس های تبلیغاتی تئاتر در طول سال، به ویژه ایام برگزاری جشنواره تئاترفجروعروسکی باشیم.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی گفت: فضای پلازای مترو میدان ولیعصربا توجه به نزدیکی به شریان اصلی تئاتر کشور از قابلیت و امکانات خوبی برای بهره‌برداری به نفع تئاتر برخوردار است؛ امیدوارم به زودی شرایط برگزاری نمایش های خیابانی دراین مکان به ویژه درایام فراگیری بیماری کرونا فراهم شود.

بصیرت همچنین درباره اهمیت گالری های مترو به ویژه ایستگاه تئاترشهر گفت: با تعاملی که با شرکت مترو تهران صورت گرفته؛ امیدوارم به زودی شاهد برپایی نمایشگاه عکس ها و پوسترهای تئاتر در گالری های ایستگاه مترو تئاتر شهرباشیم.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی همچنین در دیدار با محسن حدادی مدیر کل تبلیغات واطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی بر ضرورت بهره گیری وزارتخانه متبوع از فرصت تبلیغاتی جشنواره های سال جاری تاکید کرد و همراهی حدادی را در جهت تعامل با ارگان های دولتی دیگر خواستار شد.

با توجه به نزدیکی زمان برگزاری دو جشنواره تئاتر فجرو جشنواره تئاترعروسکی؛ رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی قصد دارد در دیدار با مدیران سایرنهادهای دولتی و خصوصی زمینه ای را برای تعامل این نهادها با رویدادهای تئاتری کشور فراهم کند.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1471857

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =