علی دایی: به درد ریاست فدراسیون فوتبال نمی‌خورم!

میزان نوشت: پیشکسوت فوتبال ایران گفت: من هرگز حاضر به حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال نیستم و به هیچ عنوان قبول نمی‌کنم که در انتخابات شرکت کنم.

پس از تعیین تکلیف و تأیید اساسنامه فدراسیون فوتبال در فیفا، حالا قرار است مجمع انتخاباتی این فدراسیون برای انتخاب پست‌های هیئت رییسه برگزار شود تا فوتبال ایران پس از گذشت ماه‌ها تکلیف تیم مدیریتی‌اش مشخص شود.

در این میان حتی گفته می‌شود ممکن است چهره‌های سرشناس فوتبال ایران مثل مهدی مهدوی‌کیا، علی دایی یا علی کریمی در این انتخابات شرکت کنند تا سکان ریاست فدراسیون را برای چهار سال برعهده بگیرند. همه اینها در حالی است که ساختمان فدراسیون فوتبال بابت بدهی به شرکت شستا به مزایده گذاشته شده است.

علی دایی در خصوص اینکه آیا قصد دارد در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال شرکت کند یا خیر، اظهار داشت: از طرف بزرگان فوتبال آسیا در خارج از ایران و همچنین بزرگان فوتبال در داخل ایران با من صحبت شد که در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کنم و برنامه‌های خود را هم به فدراسیون بدهم، اما هرگز حاضر به حضور در چنین انتخاباتی نیستم و به هیچ عنوان قبول نمی‌کنم که در انتخابات شرکت کنم. من به درد ریاست فدراسیون فوتبال نمی‌خورم.

وی افزود: تا همین امروز نمی‌دانستم ساختمان فدراسیون فوتبال به مزایده گذاشته است. برای فوتبالی که ساختمان فدراسیونش به راحتی به مزایده گذاشته می‌شود، باید گریه کرد.

256 251

کد خبر 1472190

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • CA ۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  10 23
  شما به درد مربیگری هم نمیخوری
  • IR ۰۷:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
   6 0
   شما به درد چه می خوری که در مورد دایی نظر می دهید تا کنون چه کار بزرگی را انجام داده اید که این همه ادعا داری و علی دایی را به درد نخور می داند ی برای فوتبال تخصص و هنر خودت چیست؟؟؟
 • اهورای آبی IR ۰۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
  20 13
  بعنوان کسی که ۴۰ سال است که تاجی هستم. از آقای دایی خواهش میکنم این مسئولیت را بپذیرد. اگر یک نفر است که میتواند این فوتبال را به سرمنزل مقصود برساند، آن کس فقط مهندس دایی است. مهدوی کیا عالیه ولی محجوب است و کریمی پرستیژ این شغل را ندارد. دایی حتی میتونه رئیس جمهور باشد. دنیا ایران ما را با علی دایی می شناسد.