نماینده مجلس: در نیروگاه‌های اصفهان مازوت می‌سوزانند

ایسنا نوشت: یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: طبق شواهد و بررسی نمایندگان، استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌های اصفهان قطعی است و نمایندگان باید ورود جدی کنند تا جلوی استفاده از سوخت مازوت گرفته شود.

حسین محمد صالحی دارانی در خصوص احتمال استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌های اصفهان، اظهار کرد: استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌ها در مجمع نمایندگان استان مطرح شد و یکی از نمایندگان تذکری را در این خصوص ارائه داد تا استفاده از سوخت مازوت متوقف شود که این موضوع در جلسه آینده مجمع نمایندگان پیگیری خواهد شد.

وی افزود: استفاده از سوخت مازوت قطعاً آلودگی را تشدید می‌کند و حتی اگر نیروگاه‌ها تعطیل شوند بهتر از این است که آلودگی هوا تشدید شود.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس گفت: حتی برخی از مسئولان اعلام کرده‌اند که از سوخت مازوت استفاده می‌شود. باید تدبیری اندیشیده شود که از گاز استفاده کنند تا این آلودگی افزایش پیدا نکند. هنوز مشخص نیست از چه زمانی استفاده از سوخت مازوت آغاز شده و هرچه سریع‌تر باید متوقف شود. طبق شواهد و بررسی نمایندگان استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌های اصفهان قطعی است و نمایندگان باید ورود جدی کنند تا جلوی استفاده از سوخت مازوت گرفته شود.

47231

کد خبر 1472874

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =