مراحل خرید و تهیه واکسن کرونا از سوی دولت از زبان علیرضا معزی؛ نه توهم توطئه نه خودتحقیری

علیرضا معزی در توئیتی نوشت؛دولت در موضوع واکسن، نه در تله‌ توهم توطئه نسبت به واکسن خارجی گرفتار شده و نه به خودتحقیری نسبت به واکسن داخلی مجال داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری در رشته توئیتی در مورد مراحل تهیه واکسن کرونا نوشت؛

1)  ششم دی ماه، هم #روحانی و هم #جهانگیری بر واردات هرچه سریع‌تر #واکسن و همچنین #شفافیت در توزیع آن تأکیده کرده بودند. رییس‌جمهور از لزوم اعلام اولویت‌ها، دستورالعمل‌ها و همچنین گزارش‌دهی شفاف و دقیق وزرات بهداشت از کسانی که واکسن را دریافت خواهند کرد، سخن گفته بود.

2)  معاون اول هم به روشنی اعلام کرد اگر بتوانیم یک روز زودتر از هر جای دنیا #واکسن معتبر وارد کنیم، یک لحظه هم درنگ نخواهیم کرد. #جهانگیری به صراحت گفت که هیچ مقام دولتی و خانواده‌اش حق ندارد خارج از دستورالعمل‌ها به واکسن دسترسی پیدا کند.

3)  دولت در موضوع #واکسن، نه در تله‌ی #توهم_توطئه نسبت به واکسن خارجی گرفتار شده و نه به خودتحقیری نسبت به واکسن داخلی مجال داده است. در این تنگنای #تحریم، تنها و تنها یک دغدغه وجود دارد، تأمین سلامت شهروندان.

4)  دیروز رییس‌جمهور #روحانی رسما اعلام کرد که با خرید #واکسن در هفته‏‌های آینده از شرکت‏های مختلف، واکسیناسیون بر اساس اولویت‏بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز می‌شود.

2727

کد خبر 1472917

برچسب‌ها