دستگیری سارق گوشی های تلفن همراه در یاسوج

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری یک نفر سارق موبایل قاپ با اعتراف به ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ً علی کرم بازیان ً در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت گوشی تلفن همراه در سطح شهرستان بویراحمد، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی های هدفمند یک نفر سارق حرفه ای را شناسایی و دستگیر و ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه از وی کشف و ضبط کردند.

بازیان با اشاره به اینکه سارق در بازجویی های اولیه به ۱۳ فقره سرقت گوشی تلفن همراه با همدستی ۳ نفر دیگر در سطح شهرستان بویراحمد اعتراف کرد، تصریح کرد:متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد در پایان با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری همدستان متهم در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند، تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

48

کد خبر 1472935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =